אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

אולם אירועים לחתונה

אולם לחתונה

אולם אירועים לחתונה

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, חתונה קטנה 22 דצמ 2013

מחפשים אולם אירועים לחתונה ? קודם כל מזל טוב!

לפניכם כמה טיפים חשובים שצריך לקחת בחשבון בבחירת אולמות אירועים לחתונה.

באירוע חתונה יש שני צדדים, החתן והכלה, המשפחות המוזמנות מכל אחד מהצדדים מגיעות מאזורים שונים בארץ, לכן כשבוחרים אולם אירועים לחתונה חשוב לבחור מקום מרכזי שדרכי ההגעה אליו נוחים ונגישים, לרוב אזור המרכז הוא הבחירה המוצלחת ביותר שתהווה את נקודת האמצע שתהיה נוחה לכל הצדדים.

באזור המרכז קיים מגוון רחב של אולמות אירועים לחתונה, חלקם בלב ליבה של תל אביב וחלקם על דרכי גישה מרכזיים ונגישים, חלקם מותאמים לאירועים גדולים וחלקם לאירועים קטנים, דבר ראשון שעליכם לעשות, לפני בחירת אולמות אירועים לחתונה זה להבין את סדרי הגודל של האירוע שלכם!

לאחר שהבנתם את הנתונים האלו שמהווים תנאי בסיסי ויסודי לבחירת אולם אירועים לחתונה תוכלו להמשיך בתכנון האירוע והנה לפניכם שלושה טיפים חשובים שיעזרו לכם במשימה חשובה זו.

טיפ ראשון –

עונת החתונות היא הקיץ, רוב אולמות האירועים לחתונות ימלאו את היומן שלהם בתאריכים שיסגרו, לכן הגמישות מבחינת המחיר לא תהיה קלה כמו תכנון של אירוע חתונה בחורף, אם תחליטו לחפש אולם אירועים לחתונה בחורף מגוון האפשרויות שיעמדו בפניכם יהיה גדול יותר וגם זול יותר!

טיפ שני –

החוויה שהאורחים שלכם יעברו באירוע אמנם מורכבת מהמון פרמטרים, בניהם החופה המרגשת ומסיבת הריקודים אך לרוב מה שישאיר טעם וזיכרון חיובי אצל המוזמנים לאירוע זה דווקא האוכל. חשוב מאוד לבחור אולם אירועים לחתונה שמקיים מטבח איכותי ללא פשרות, לפני אתם סוגרים את התאריך וחותמים על החוזה בקשו להגיע לטעימות ותבחנו את טיב האוכל שמציע לכם האולם, כדאי שתגיעו גם ביום שבו נערך אירוע ותוודאו שהמנות שהוצגו בפניכם בטעימות אכן נראות כמו מה שהוצג בפניכם.

טיפ שלישי –

אמנם הדבר הראשון שצריך לעשות הוא בחירת אולם מבין מבחר אולמות האירועים לחתונה, אך יש לא מעט דברים שצריך לסגור לאחר שבחרתם אולם אירועים לחתונה, לכן אל תתמהמהו יותר מידי עם סגירת התאריך, אם מצאת את האולם שבו אתם רוצים לקיים את היום החשוב בחייכם, תמהרו לסגור את התאריך ותתפנו לשריין את יתר הספקים, הכנה מוקדמת תמנע מכם לחץ מיותר ותאפשר לכם גם ליהנות מכל התהליך הזה שיכול להיות לחוץ ומלחיץ כשלא נערכים אליו כמו שצריך.

אולם האירועים תוצרת הארץ מציע מתחם ייחודי לחתונות קטנות במרכז, על המטבח אחראית השפית ליאורה לוין ובמקום ניתן לערוך אירועים לכמות של עד 250 מוזמנים. האולם ממוקם ברחוב תוצרת הארץ שנמצא מטרים ספורים ממחלף השלום, בצמוד לאולם ישנו חניון לנוחיות האורחים, נשמח להפיק לכם אירוע חתונה מוצלח.