אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

אולם לבר מצווה בתל אביב המלצות

קייטרינג לבר מצווה

אולם לבר מצווה בתל אביב המלצות

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, בר מצווה 17 דצמ 2013

המלצות לבחירת אולם לבר מצווה בתל אביב

לפני שבוחרים אולם לבר מצווה יש כמה דברים שצריך להבין, לפיהם נחליט איזה סוג של בר מצווה אנו רוצים לקיים וכך בחירת האולם תיעשה בצורה נכונה ומדויקת שתבטיח את הצלחת האירוע!

הסוג הראשון הוא – אירוע בר מצווה לכל המשפחה, באירוע מסוג זה ישנו קהל מעורב שמורכב מהמשפחות והילדים שלהם ולרוב תהיה כמות מוקצית לחברים של החתן בר המצווה.

הסוג השני הוא – אירוע ילדים, באירוע מסוג זה הקהל ברובו יהיה ילדים מהשכבה של חתן בר המצווה ובמידה ויהיו גם מבוגרים זו תהיה כמות קטנה מאוד רק של המשפחה הקרובה.

הסוג השלישי – אירוע משולב, באירוע מסוג זה כמות הילדים וכמות המבוגרים תהיה זהה, גם המשפחה המורחבת וגם החברים מהשכבה יוזמנו ונקיים שני אירועים נפרדים שישבו תחת מסגרת של אירוע אחד.

אולם האירועים תוצרת הארץ מציע אולם לבר מצווה שבו ניתן לקיים את כל שלושת סוגי האירועים במידה ובאירוע שלכם יש כמות מוזמנים של עד 250 אנשים.

האולם מורכב משלושה מתחמים שיושבים יחד באולם עצמו. המתחם הראשון הוא אזור קבלת הפנים, המתחם השני הוא מתחם ההושבה המרכזי והמתחם השלישי הוא גלריית המשחקים בקומה העליונה שם הילדים יוכלו ליהנות ממשחקי שולחן, סוני פלייסטיישן ועוד..

באירוע בר מצווה מהסוג הראשון, לכל המשפחה, נשתמש באזור קבלת הפנים ובמתחם ההושבה באופן הקלאסי שלהם ואכן האירוע יתחיל כאירוע סטנדרטי בו יש שלב של קבלת פנים, לאחר מכן הושבה באולם, טקס בר המצווה עם כניסה ייחודית, דרשה וכו'.. ולאחר מכן במסיבת הריקודים תיפתח קומת המשחקים לילדים והם יוכלו ליהנות מהמפלט שיעסיק אותם ומצד שני יאפשר למשפחה להמשיך וליהנות מהאירוע.

באירוע בר מצווה מהסוג השני, אירוע ילדים, נתכנן את הכל הפוך! באזור קבלת הפנים נכין מתחם קבלת פנים שמיועד לילדים, עם מזנון ממתקים קנדילנד, מיני המבורגרים, טורטיות ועוד הפתעות שילדים אוהבים, לאחר מכן באזור ההושבה שבו נמצאת גם רחבת הריקודים הגדולה, הם ימשיכו למסיבה עצמה שתתחיל בטקס בר המצווה והכניסה של חתן בר המצווה, והמבוגרים יקבלו את הגלריה העליונה שממנה ניתן להשקיף על הילדים למטה ואת הקומה נסדר באזור הושבה פרטי שם תקבלו שירות מצוות מלצרים שיוקצה במיוחד בשבילכם. לחליפין יש כאלו שמעדיפים להשאיר את קומת הגלריה לילדים ואז ניתן לחלק את אזור קבלת הפנים לאזור הושבה קלאסי למבוגרים כמתחם פרטי עם בר וכו'.. ואת הכניסה של הילדים לאולם אנחנו עושים ישירות למתחם המסיבה שם יעמדו לרשותם הממתקים וכל יתר האטרקציות שמוצעות להם בבר המצווה.

באירוע בר מצווה מהסוג השלישי, אירוע משולב, נחלק את האירוע מלכתחילה לשני אירועים נפרדים, הילדים יהיו בקומת הגלריה והמבוגרים יהיו במתחם ההושבה, את אזור קבלת הפנים כולם יחלקו יחד אך מאחר והילדים נוטים להשתעמם די מהר נכין להם אטרקציות מדליקות לבר מצווה שיעסיקו אותם וישתלבו נהדר יחד עם המבוגרים, לדוגמא אפשר לקיים להם מסיבת אוזניות, זוהי אטרקציה מאוד פופולארית במסיבות הרחוב בכל העולם, הילדים מקבלים אוזניות אלחוטיות שדרכן מתנגנת להם מוזיקת מסיבה, בזמן שהאורחים המבוגרים נהנים ממוזיקת רקע שקטה ונעימה.. הילדים רוקדים בטירוף, כשלידם המבוגרים נהנים ממנות פתיחה בקבלת הפנים. התמונה של שני העולמות השונים כשהם נפגשים ואינם מתנגשים יוצרת אווירה ייחודית ועל האירוע הזה כולם עוד ידברו.. בהבטחה.

נכון שיש שלושה סוגים של בר מצווה שאפשריים אבל יש רק מקום אחד לבר מצווה – תוצרת הארץ.
אולם לבר מצווה בתל אביב שמציע הפקה כוללת כדי שאתם תוכלו להיות בראש שקט.

לקבלת הצעת מחיר התקשרו לטלפון – 03-5351400, נציגי השירות שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת.