אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

אולם לאירועים קטנים

אולם לחתונה

אולם לאירועים קטנים

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, אירועים קטנים, בלוג - דבר השף 29 דצמ 2013

אולם לאירועים קטנים

זה יכול להרגיש כמו אירוע גדול – כי הגודל לא קובע כשמדובר בהפקת אירוע

כשמדברים על אירועים קטנים לרוב מדברים על אירועי בר מצווה או בת מצווה, גם אירועי ברית ובריתה נכנסים בהגדרה הזו, אבל האם זה אמור להקל בחשיבות האירוע ? לא ולא.

העובדה שהחלטתם לעשות אירוע קטן ובו עד 200 מוזמנים לא מקלה בעובדה שזהו יום חשוב ומיוחד והוא צריך להיות גדול! הכל תלוי בכם ותכנון נכון בליווי בחירת אולם לאירועים קטנים, יכול להיות מתכון מנצח לאירוע גדול מהחיים.

הדבר החשוב שעלינו להבין כאשר ניגשים לתכנן אירוע קטן זה "חווית הלקוח", באירוע שלכם המוזמנים הם מעין לקוחות שבאים לחוות חוויה ואף משלמים עליה. כמו כל חוויה צריך שיהיו לה התחלה, אמצע וסוף. שלושת החלקים האלו מרכיבים את האירוע ותכנון נכון של הרצף שלהם הוא זה שיהפוך את האירוע למושקע וגדול.

עלינו להתייחס לכל אחד משלושת השלבים כאירוע בפני עצמו. שלב קבלת הפנים, שלב הארוחה, ושלב מסיבת הריקודים, כל אלו הם שלושה אירועים שמרכיבים אירוע אחד!

בשלב קבלת הפנים נדרשת אווירה נוחה וקלילה, גם מבחינת מוזיקת הרקע שתתנגן, גם מבחינת האוכל שיוצע לאורחים במזנונים, וגם מבחינת המשקאות בבר. כדאי לחשוב טוב ולתכנן כיצד האוכל, המוזיקה והמשקאות משתלבים יחד. הם צריכים ללכת יד ביד ולהשלים את האווירה הכללית שכל עניינה הוא אווירת אירוע קליל, בו האורחים יכולים לדבר אחד עם השני, להתרשם מהמקום שאליו הם הגיעו, ולהתחיל להניע את הגוף עם מאכלים קלילים וקוקטייל נחמד..

השלב השני – שלב הארוחה, גם הוא מורכב מאותם מרכיבים, מוזיקה, אוכל ומשקאות, אך לחלק הזה נוסף פרמטר נוסף – האירוע שלשמו התכנסנו. אם זה אירוע בר מצווה, בת מצווה, ברית או בריתה, חייב שיהיה להם חלק רשמי בו נציג את כלת בת המצווה או את חתן בר המצווה, דרשה קטנה שמברכת את האורחים שהגיעו, הקרנת קליפ שיציג את כוכבי הערב וכו'.. מבחינת המוזיקה, בשלב הזה נעלה מדרגה ונכניס קצת יותר קצב, אך עדיין לא נגיע למיצוי העניין בריקודים, ממש כמו באוכל שהאורחים יאכלו בסעודה, שיורכב ממנה ראשונה, מנה עיקרית, אך הקינוח.. הוא יגיע עם מיצוי העניין וזה השלב השלישי, שלב מסיבת הריקודים.

השלב השלישי – מסיבת הריקודים, הוא שלב חשוב שדורש את המוזיקה הנכונה שתתאים לקהל המוזמנים ותותאם לו בזמן אמת, רצוי להשקיע בתקליטן איכותי שיודע לקרוא את מצב הרוח של המוזמנים וכך הוא יוכל להוביל אותם אל רחבת הריקודים. מצד האוכל, כמובן שזהו השלב להוציא את הקינוחים ועדיף שהם יצאו לרחבת הריקודים ויאפשרו את המשך המסיבה, שחלילה הם לא יבשרו על סיום האירוע! זו טעות נפוצה שנעשית כאשר הקינוחים מוצעים הרחק מרחבת הריקודים.

אם תתכננו את חווית האירוע נכון, זה לא משנה כמה מוזמנים תזמינו לאירוע, הם ירגישו שהאירוע מושקע והם ייהנו מכל רגע. הדבר החשוב שצריך כדי להתחיל לתכנן את כל אלו הוא בחירת אולם לאירועים קטנים שידע להציע לכם ספקי משנה איכותיים וזולים, אולם שמתאים בגודלו וכמות המוזמנים תתאים לו, וכמובן אולם לאירועים קטנים שיודע גם להציע אוכל איכותי ומושקע.