אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

חתונה קטנה בחורף

קייטרינג לחתונה קטנה

חתונה קטנה בחורף

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, חתונה קטנה 13 ינו 2014

כל הקסם של חתונה קטנה הוא האווירה האינטימית והחמימה שיש בפורום המצומצם של המעגל הקרוב.. ואם החתונה גם קטנה וגם נערכת בחורף, זה מתכון מנצח לאווירה אינטימית וחמה. רק צריך לתכנן את החתונה נכון, כדי להבליט את כל הייחודיות שלה.

כשמתחתנים בחורף וודאי שעדיף לבחור באולם אירועים ולא בגן פתוח, אם החתונה קטנה כדאי לוודא שאולם האירועים יהיה בגודל המתאים, כדי שכמות המוזמנים לא תרגיש קטנה ביחס לאולם, כמו גם שהאולם לא יהיה קטן מידי ויהיה צפוף.. תכנון נכון ימנע מכם את כל מה שעלול להוות מכשול ברגע האמת. לאחר שחשבתם על כל הפרטים שצריך לקחת בחשבון ובחרתם את המקום המתאים ביותר לקיום האירוע – צריך לחשוב איך אפשר לשדרג ולגוון את החתונה כדי שהיא תהיה מיוחדת ומקורית, וכמובן שגם תתאים לאופי הכללי שבחרתם לה, אפילו טיפים והמלצות לבחירת שמלת כלה ארוכה לחורף תוכלו לקבל מהצוות המקצועי של אולם תוצרת הארץ.

הנה לפניכם כמה רעיונות מקוריים כיצד לשדרג חתונה קטנה בחורף :

 

  1. ביציאה מהאירוע אפשר לחלק לאורחים מטריות כמזכרת מהחתונה ועל המטריה להדפיס את שם החתן והכלה ואת תאריך החתונה..

 

  1. בתחילת האירוע אפשר לחלק כירבוליות נעימות שיחממו את האווירה במקום.

 

  1. דבר שמתקשר עם חורף באופן ישיר הוא כמובן – מרק! וודאו שאת האירוע האורחים יפתחו עם מגוון מרקים חמים וטעימים.

 

  1. אפשר לחלק לאורחים נעלי בית חמות כמתנת פרידה בסוף האירוע, אחרי הכל חורף ונעלי בית חמות ונעימות יהיו שימושיות מאוד לאורחים וזה יזכיר להם את החתונה

 

  1. וודאו שיש באולם אירועים מקום לתליית מעילים, אם יש באפשרותכם להכין חדר שמירת ציוד מסודר זה אפילו עדיף, מאחר ובחורף אנו יוצאים מהבית לבושים בהמון שכבות ועם ההגעה לאולם האירועים כל השכבות הופכות למטרד וזה לא ממש כייף לדאוג שלא יעלם או ישכח אחד מהפריטים במקום החתונה, חדר שמירת ציוד ייתן לאורחים שלכם שקט ופנאי ליהנות מהחתונה.

 

  1. חשוב שתזכרו שמזג האוויר בחוץ עלול להיות גשום ובוצי והרי שביום החתונה אתם אמורים לעשות את צילומי הבוק חתן כלה שלכם, לכן כדאי מאוד לבדוק את תחזיות מזג האוויר ולוודא שכל מה שתכננת יכול לבוא לידי מימוש בלי בעיות, כמו כן, כדאי לשקול צילומים בסטודיו סגור ולגוון באתרים שאין בהם את המכשול שמהווה החורף.

 

  1. אולם אירועים הוא מתחם גדול והחימום שלו לוקח זמן, לרוב אולמות אירועים ינסו לחסוך בהוצאות החשמל וידליקו את החימום קרוב לזמן האירוע ככל שאפשר. וודאו שיש נציג מטעמכם שמגיע לאולם האירועים מוקדם והוא יהיה אחראי לוודא שהמקום מוכן וערוך לפי התכנית שלכם, וגם שיוודא שהחימום דולק והאורחים שמגיעים יוכלו להתחמם במהירות ובקלות.

 

  1. לרוב המרחק מהחנייה לאולם הוא לא דבר קריטי שצריך לקחת אותו בחשבון וההליכה, גם אם היא לוקחת כמה דקות, יכולה להיות חוויה מהנה, בה מורידים קצת את האוכל בסוף האירוע, או שהיא נותנת זמן להתמתח לפני הכניסה לחתונה. התמונה משתנה כשמדובר בחתונת חורף! שלוליות ובוץ, יכולים לבאס ולהרוג את האווירה השמחה, לכן וודאו שהמרחק בין החניה לאולם הוא מרחק קצר, במידה ולא זה המצב, ניתן לקחת שירותי valet שיחנו עבור האורחים שלכם את הרכבים וכך הם ירדו ממש בכניסה לאולם ולא יצטרכו להתמודד עם מכשולים חורפיים בדרכם אל תוך האולם.

 

כשמתכננים חתונה קטנה בחורף חשוב לזכור שלחורף יש אמנם המון יתרונות ואת האווירה שהוא מייצר מטבעו הקסום לא ניתן ליצור בעיצוב או בכל דרך אחרת, אך לחורף יש גם חסרונות והפקת חתונה חכמה, תמנע את החסרונות ותדגיש את היתרונות כך שהאירוע יהיה מוצלח וקסום..