אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

הגיל להתחיל.. קייטרינג לבר מצווה בבית

פורסם בקטגוריה: בלוג - דבר השף, קייטרינג לבר ובת מצווה, שירותי קייטרינג 24 יול 2013

איזו התרגשות. הם כבר גדולים!  יש להם רצונות משל עצמם ואופי ייחודי שמשקף רק אותם!

נכון שאנחנו ההורים עבדנו קשה כדי להקנות להם כלים וערכים, שבאמצעותם הם יוכלו לקבל החלטות טובות ונכונות לחיים, אבל כל זה מתחיל ממחר!

היום אנחנו נותנים להם להתבטא ובמהלך תכנון אירוע בר או בת המצווה שלהם

חשוב שנזכור – זה האירוע שלהם! כולם מגיעים לכבודם!

אז בואו נצא לדרך….

לפני הכל חשוב שנבין שבאירוע הזה יש בעצם שני אירועים שמתחברים לאירוע אחד. וזה הופך את המשימה ליותר מורכבת. אבל… בשביל זה אנחנו פה!

מצד אחד, יש לנו דודים שבאים מרחוק וצריך לשמור על קו קלאסי ומכובד

ומצד שני, מה יגידו החברים מהכיתה ? צריך לדאוג שגם הם ייהנו!  צריך קצת להתפרע J

למעשה שני הצדדים לא מתנגשים. הם אפילו עוזרים אחד לשני כאשר נותנים לכל אחד מהם ביטוי נכון באירוע. בשלב הראשון נשב יחד אתכם ונבין מי הקהל שמגיע לאירוע. כמה מבוגרים ? וכמה ילדים ? נקבע קו אופי כללי לבר המצווה או לבת המצווה , ושלב אחרי שלב נבנה את האירוע כולו!

כמובן שצריך להשקיע באוכל יצירתיות וכך לבנות את התפריט בצורה שתתן מענה לאורחים השונים. גדולים וגדולים יותר.. כשמתכננים קייטרינג לבר מצווה בבית, הדבר החשוב ביותר לזכור כשניגשים לבנות אירוע בר / בת מצווה הוא ההבדל בין ילדים למבוגרים.

אדם מבוגר יכול לבלות כ- 50 דקות בקבלת הפנים ובין שיחות עם קרובי המשפחה, מנות פתיחה מגוונות וכוס יין מהבר הוא מעביר את זמנו בנעימים.

ילד מתבגר מאבד את הסבלנות הרבה יותר מהר! לוקח להם כ- 7 דקות למצות את העניין ופה זו הנקודה החשובה שבה אנחנו צריכים לתפוס אותם ולהעצים את החוויה שלהם לפני שהם "תופסים פינה" ומחכים בחוסר סבלנות שיגמר כבר האירוע..

ובכן, מבחינת האוכל שזו המומחיות שלנו, נגיש להם מנות לא סטנדרטיות. החל מקבלת הפנים שבה ניתן לעשות מזנון קנדי לנד עם ממתקים צבעוניים ועד מזנון מיני המבורגר ייחודי עם מגוון תוספות יצירתיות..

את כל הסיפור נגבה גם בתוכנית ב'. יש ברשותנו מגוון אטרקציות ייחודיות שנותנות לילדים מענה בזמן הזה. לדוגמא אחת האטרקציות הפופולאריות היא – מסיבת אוזניות!

הילדים מקבלים מה d/j אוזניות אלחוטיות ולמרות שהאורחים באירוע שומעים ברקע מוזיקה נעימה של קבלת פנים – אצל הילדים באוזניות המסיבה כבר התחילה!!  וכך שלב אחר שלב נמצא דרך יצירתית וייחודית רק לכם, שבה נמלא את זמנם של הילדים ושל המבוגרים לכדי יצירת חווית אירוע מושלמת. כי כמו שכתוב לנו בלוגו – אנחנו הרבה יותר מקייטרינג!

וכשניגשים לבחור חברת קייטרינג לבר מצווה או לבת מצווה, צריך לוודא שיש לך עסק עם מקצוענים שיודעים את העבודה ויודעים לחשוב על כל הפרטים שאתה לא לקחת בחשבון.

וכמו שציינו בפניכם כבר בהתחלה, האירוע הוא שלהם!  ולכן בפגישת הייעוץ נשב יחד איתם, נלמד להכיר אותם ואתכם ויחד נבנה את הפורמט המנצח שייתן מענה לכולם.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר הנכם מוזמנים ליצור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.