אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

קייטרינג אסאדו

 

 

קייטרינג אסאדו

קייטרינג אסאדו מבית תוצרת הארץ בניצוחה של השפית ליאורה לוין ואיש המסעדנות ינאי לוי המתמחה בתפעול יעיל ומקצועי של צוות נותני השירות והספקים. המתכון המושלם לאירוע מוצלח נמדד בתיפקוד כל הצוותים של חברת הקייטרינג כגוף אחד כשלאורך כל האירוע נשמרת דינאמיות וערנות שמטרתה לספק לאורחים באירוע חוויה בלתי נשכחת. כאשר ניגשים לבחור קייטרינג אסאדו מוצלח צריך לשים את הדגש על הידע המקצועי בטיפול הבשר והגשתו כמו כן גם על מבחר מגוון שיתן מענה לכל באי האירוע וטעמם האישי. בקייטרינג תוצרת הארץ תוכלו למצוא את המענה המושלם לחווית בשרים איכותית שלא מתפשרת על האיכות ועל השירות.

הכל מתחיל בבשר

שירותי קייטרינג אסאדו בשרי כשר לאירועיםההכנה המקדימה לאירוע היא זו שהופכת קייטרינג אסאדו המתמחה בבשר למקצועי ואיכותי. בחירת הספקים שנותנים את נתחי הבשר הטריים ביותר ותהליך היישון שהבשר עובר במטבח השף, עוד לפני שהוא מגיע לצלייה וחיתוך בפני האורח, הוא זה שבסופו של דבר קובע את טעמו וטיבו של האסאדו. השפית שלנו, ליאורה לוין, מקפידה על טריות הפרודוקטים וכל נתח בשר שנכנס אלינו למטבח נבדק באופן אישי ומקיף על מנת שאתם תוכלו לקבל את הטוב ביותר! תהליך היישון, ההשרייה במרינדה והריכוך הם רק חלק מהפרטים שאנו מקפידים עליהם ושמים בהם דגש משמעותי שמבדיל אותנו מיתר שירותי הקייטרינג הקיימים בארץ.

קייטרינג אסאדו דורש ידע מקצועי וניסיון

המטבח הדרום אמריקאי הוא עולם שלם ומלא בסודות, מהתיבול ועד לצורת ההגשה, מדובר במסורת שלמה שיוצרת חוויה אותנטית שבאה מתרבות שנוצרה לאורך שנים ומלווה את אלו שהמציאו את הסגנון ואת האופי הדרום אמריקאי. לאחר שנים רבות של ניסיון בהם נרקמו להם דרכי טיפול מסורתיות בבשר הפך האסאדו לפופולארי מאוד וכדי לדעת כיצד לייצר את חווית קייטרינג האסאדו במלואה השף כמו גם יתר הטבחים העובדים מאחורי הקלעים צריכים לדעת את רזי הבשר והשיטה ובכך לייצר חוויה דרום אמריקאית שכולה בשר איכותי וטעמים שמזכירים תקופה אחרת ועבר קולינרי עשיר המתמחה בבשר.

 

קיטרינג אסאדו כשר לאירוע פרטי

קיטרינג בשרי כשר - אסאדו לאירועים

למה דווקא אנחנו?

בקייטרינג תוצרת הארץ תוכלו למצוא מענה כולל שיסגור לכם את כל הפינות, גם מבחינת הפקת האירוע! לאחר שנים רבות שאנו פועלים בתחום האירועים צברנו קשרים הדוקים עם כל ספקי המשנה וכתוצאה מכך יש ביכולתנו לייעץ ולכוון אתכם בכל הנוגע בהפקת האירוע. אנו עובדים עם ספקים איכותיים וזולים ונשמח לנהל עבורכם את כל עניין ההפקה תוך כדי תכנון ותאום המרכיבים באירוע כדי שאתם תוכלו ליהנות כאחד האורחים. נכון שקייטרינג אסאדו מתחיל ונגמר בבשר אך אירוע הוא חוויה שלמה וייחודית ובניה ותכנון נכון של אירוע היא מה שיגרום להצלחתו. בשביל זה אנחנו פה.

תוצרת הארץ – הרבה יותר מקייטרינג…
אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד!

כשמחפשים קייטרינג אסאדו לאירוע
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

המוטו שלנו הוא – הרבה יותר מקייטרינג
ואנחנו מתכוונים לכל מילה.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ

במידה והאירוע שלכם הוא עד 200 מוזמנים יש ברשותנו אולם לאירועים בתל אביב בו תוכלו לקבל מענה הפקה כולל לכל האירוע, במחיר מדהים.