אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

מקום לאירועים קטנים בתל אביב

 

 

מקום לאירועים קטנים בתל אביב

תוצרת הארץ – אולם אירועים קטן בתל אביב, הכולל שני קירות הקרנה, רחבת ריקודים עם תאורה חכמה, אזור הושבה אקוסטי בצמוד לרחבה, עמדת DJ , במה מודולרית, גלריית קבלת פנים עם ריהוט מעצבים אלטרנטיבי יוקרתי, וגלריה עליונה שמשקיפה על מתחם ההושבה התחתון. המקום מיועד לאירועים שכוללים עד 250 איש בהושבה סביב שולחנות, ומתאים לצרכי אירועים קטנים בתל אביב ובאזור המרכז. לנוחיות האורחים יש לנו חניון בצמוד לאולם. תוצרת הארץ ללא ספק הבחירה המומלצת ביותר בעבור מקום לאירועים קטנים בתל אביב ובאזור המרכז.

 

סיור וירטואלי – אולם אירועים תוצרת הארץ

אולם לאירועים קטנים במרכז

כשמחפשים מקומות לאירועים קטנים בתל אביב או באזור המרכז נתקלים בבעיה, רוב אולמות האירועים בתל אביב ערוכים לאירועים גדולים, לכן אירוע קטן בתל אביב יתומחר מאוד יקר ביחס לכמות המוזמנים. מצד שני, כל מסעדה תרצה לארח אירוע קטן מסוג זה, אך בפועל הן לא ערוכות לתפעול נכון ומדויק של אירוע בסדר גודל כזה, שביחס לאולם אירועים נחשב קטן וביחס למסעדה נחשב גדול.  בשביל זה אנחנו פה!

 

 

לאחר 15 שנים בהם חברת האירועים תוצרת הארץ מתפקדת כקייטרינג הבית של כמה מהמקומות המובילים ביותר לאירועים באזור המרכז, הגיע הזמן ובשעה טובה ומוצלחת פתחנו אולם אירועים קטן בתל אביב, והשקענו בו את כל מה שאתם צריכים בשביל אירועים קטנים במרכז הארץ! בתוצרת הארץ תקבלו מענה מקצועי ואיכותי, הן מבחינת החוויה הקולינרית, והן מבחינת תכנון האירוע, ההפקה והתפעול הלוגיסטי בזמן אמת!

 

אירועים קטנים במרכז

מחפשים מקום לאירועים קטנים בתל אביב ? האירוע שלכם נחשב גדול מידי למסעדה אבל קטן מידי לאולם אירועים? בדיוק בשבילכם הוקם אולם האירועים תוצרת הארץ! בין אם יש לכם פחות מ – 100 מוזמנים ובין אם יש לכם 200 מוזמנים, אצלנו תוכלו לקבל מענה מושלם לאירוע במחיר מעולה, כך תוכלו גם לספק לאורחים שלכם חוויה ייחודית ואירוע באווירה מושקעת, וגם לכסות את עלות האירוע! פנו אלינו בתיבת הצור קשר ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם שלב אחר שלב בהפקת האירוע!

אולם לאירועים קטנים בתל אביב

מקום לאירועים קטנים בתל אביב

 

אולם לאירועים קטנים בתל אביב

תוצרת הארץ – מקום לאירועים קטנים בתל אביב ואזור המרכז. האולם ממוקם בצמוד לנתיבי איילון (ליד קניון עזריאלי) כך שהוא מתאים גם לאורחים מגיעים מחוץ לתל אביב, ואני גם שמחים להמליץ לכם על חברת ניקיון בתל אביב, שמבצעת שירותי ניקיון אצלנו באולם ומציעה הטבות לקהל לקוחותינו שמבקשים שירותי ניקיון מקצועיים של חברת ניקיון בתל אביב ואזור המרכז, אז אם אתם צריכים חברת ניקיון בתל אביב אתם מוזמנים לפנות אליהם ולומר שהגעתם דרך האתר של תוצרת הארץ, כך תוכלו לקבל שירותי ניקיון אצל חברת ניקיון בתל אביב במחיר מוזל ועם הנחה שרק לקוחות תוצרת הארץ מקבלים. האולם שלנו ממוקם בלב תל אביב, והנגישות לאולם הכבישים הראשיים נוחה, ללא צורך בנסיעה בתוך העיר ועמידה בפקקים! מקום לאירועים קטנים בתל אביב.

 

אנחנו עושים אירועים קטנים שהם גדולים….
זה מה שאנחנו אוהבים ויודעים לעשות!

כשמחפשים מקום לאירועים קטנים בתל אביב
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ