אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

בריתה מחירים – טיפים המלצות ומידע

מקום לבריתה

בריתה מחירים – טיפים המלצות ומידע

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, ברית / בריתה 29 דצמ 2013

מה צריך לדעת כדי לקיים אירוע בריתה במחירים טובים ?

טקס הברית הוא טקס מסורתי להולדת בן זכר, זה היום בו הוא כורת את הברית הקדושה מול בוראו ומתחייב לקיים את דרכו באמונה שלמה ולהתעלות מעל הטבע שמושך אותו למטה. כיום נהוג לקיים גם טקס בריתה, אבל זה לא ממש טקס מסורתי, זו בעצם מסיבה וחגיגה לכבוד הולדת הבת..

לרוב אירוע בריתה יהיה אירוע לא רשמי, מעין מסיבת קבלת פנים, בה כל המשפחה נפגשת יחד כדי לאחל מזל טוב ולכבד את האורחת החדשה שהגיע לעולם ואיתה אור מיוחד שמטבעו כבר מחובר בברית קדושה לחיים וליכולת להתגבר מעל הטבע.. את המסיבה הזו לרוב נרצה לעשות בעלות נמוכה כדי לא להיכנס להוצאות גדולות וכדי שהמוזמנים שלנו ייחשפו לאור החדש שנכנס לביתנו.

אז מה הם המחירים לאירוע בריתה ?

המחיר תלוי בגודל ההשקעה שתרצו להשקיע באירוע, יש לכם כמה אפשרויות שעומדות לפניכם ולכל אחת מהן עלות שונה ומשתנה. לפני הכל תצטרכו להבין איזה מן אירוע אתם רוצים לערוך..

אירוע צהריים באמצע השבוע יהיה הזול ביותר מבין כל יתר הימים והשעות, לאחר מכן אירוע צהריים ביום שישי, זה יהיה יקר יותר מאמצע השבוע אך זול יותר מאירוע ערב, לאחר מכן אירוע ערב באמצע השבוע ולבסוף אירוע ערב בימים רביעי, חמישי, שהם יהיו היקרים ביותר. ישנה גם אופציה לערוך את מסיבת הבריתה במוצאי שבת אך דבר זה תלוי מאוד בשעות השבת ובימים שהשבת יוצאת בשעה מוקדמת אירוע זה יהיה שווה במחיר שלו לאירוע צהריים באמצע השבוע.. במידה והשבת יוצאת בשעה מאוחרת, הימנעו מקיום האירוע במוצאי השבת כי זה פשוט לא יהיה נוח לאורחים שלכם.

לאחר שבחרתם את היום והשעות, הגיע הזמן להחליט על המקום לבריתה, בחירת מקום לבריתה תלוי מאוד בכמות המוזמנים שלכם לאירוע. בריתה שבה מתחת ל – 70 מוזמנים יכולה להיערך במסעדה שמאפשרת סגירת מתחם פרטי לטובת האירוע, במידה והכמות עולה על 70 מוזמנים, כדאי לבחור אולם לאירועים קטנים שמציע מחיר זול מבלי להתפשר על איכות האוכל!

בריתה מחירים

המחירים לאירוע בריתה אמורים לנוע בין 100 ל – 150 ₪ לאדם לאירועים שבהם מעל 120 מוזמנים, כמובן שזה תלוי בבחירת היום והשעות של האירוע. ברוב המקומות לא יהיה הבדל משמעותי בין 70 מוזמנים ל – 100 מוזמנים מאחר ונדרשת כמות מינימום כדי לקיים אירוע באופן שנשאר רווחי גם לאולם האירועים. נסו להתחייב לכמות של מינימום מוזמנים וכך גם לא תהיו בלחץ מכמות האנשים שיגיעו או לא יגיעו.. דעו מה הוא המינימום שאליו אתם מתחייבים וכך תוודאו מחיר נמוך שמכסה את האירוע.

באולמות האירועים הקטנים במרכז לרוב תוכלו למצוא גם מגוון אטרקציות שמעשירות את התוכן בבריתה, בעלי האולמות הם אלו שימליצו לכם על ספקי המשנה ולרוב הם גם יקבלו מחיר זול יותר ממה שאתם תקבלו אם תפנו אליהם לבד.. הספקים לאירועים הקטנים מקבלים נפח עבודה גדול מאולמות האירועים ולכן הם עובדים לפי מחירים קבועים מראש וכך בעל האולם אירועים מאפשר לעצמו תוכן אטרקטיבי שהוא יכול להציע לכם כדי להעשיר את האירוע.

מחירים לבריתה תלויים בבחירות שתקבלו, לפי הפרטים שמאפיינים את האירוע שלכם תוכלו לבחור בחכמה וכך גם לקיים אירוע בריתה במחירים זולים.