אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

ברית מילה – כל מה שצריך לדעת

ברית מילה

ברית מילה – כל מה שצריך לדעת

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, ברית / בריתה 06 ינו 2014

המדריך המלא לברית מילה – כל מה שצריך לדעת

 

ברית המילה מסמל את הברית שהרך הנולד כורת עם בוראו כשהוא מסיר מעליו את העורלה ומשתחרר מכל מה שעלול לעכב ולהכביד עליו בחייו כאדם עצמאי שפועל בעולם. ברית המילה פועלת גם במישור הרוחני כשהתינוק נאלץ להתמודד עם כאב שמכין אותו לכאב שיחווה כשיצאו השיניים ויהיו אבעבועות רוח וכו', בברית המילה הוא זוכר את הזיכרון הראשון שלו, שהכאב עובר ואין מה להתרגש ממנו. וגם ברמה הפיזית, כפי שמחלות הילדים בונות את המערכת החיסונית של ילדינו כך גם לברית יש השפעה על תהליך קרישת הדם ביום השמיני של חייו.

אז כפי שהתינוק פוגש לראשונה את בוראו במימד הרוחני והגשמי כך הוא צריך גם לפגוש את משפחתו, החברים והיקירים שהולכים ללוות אותו בחיים שלפניו..

אירועי ברית ובריתה ברוב הפעמים הם אירועים רווחיים שאם נתכנן אותם נכון ההורים יכולים לצאת ברווח ולקבל תנופה קטנה לקניית הציוד שנדרש לדייר החדש. הרי לכם כמה טיפים והמלצות בנוגע לתכנון אירוע ברית מילה באופן חכם :

מאחר ויום ברית המילה צריך להיעשות 8 ימים לאחר לידתו נחסכה מכם ההתמודדות עם בחירת התאריך, אך אם מסיבה כלשהי החלטתם לעשות את החיתוך בנפרד מהאירוע, תוכלו להוזיל את המחיר על ידי קיום אירוע צהריים באמצע השבוע.

אנשים רבים טועים ומחליטים לקיים את אירוע הברית בבית כדי להימנע מהוצאות אך כדאי שתזכרו שלאחר לידה הדבר האחרון שאתם רוצים זה לארח אנשים בביתכם.

את המוהל אתם יכולים לבחור מבין המוהלים שמוסמכים על ידי הועדה לפיקוח על מוהלים המשותפת למשרד הבריאות והרבנות הראשית, כדאי שתבקשו לראות את הרישיון ותעודת ההסמכה. ישנם גם מוהלים שאינם מוסמכים על ידי הועדה, כמו גם שישנם מוהלים רפואיים וזו תהיה אופציה שתיתן לכם נחת רוח. כדאי למצוא מוהל שמוסמך משתי הפנים של עניין הברית וכך תהיו בטוחים שאתם מכוסים מכל הבחינות.

לטקס ברית המילה תצטרכו להביא ציוד ועזרים מהבית, כדאי שתתייעצו כל כך עם המוהל בטלפון, שלא תשכחו למנות את הסנדק או להביא את המטליות שהתינוק צריך לאחר טקס ברית המילה.

לגבי בחירת אולם אירועים לברית תוכלו למצוא מידע נוסף בקישור – לחצו כאן

מטבע הדברים לאירוע ברית מילה מגיעים גם די הרבה ילדים ולכן צריך לדאוג למגוון אטרקציות שיעסיקו אותם. כדאי שתבדקו עם אולם האירועים שבו אתם מקיימים את ברית המילה האם יש להם המלצות שהם יכולים להציע מספקי הבית שלהם, במידה ותרצו להביא משהו מעצמכם כמובן שתוכלו להזמין מתקנים מתנפחים, דוכן שערות סבתא, ליצן, קוסם, או כל מפעיל שלרוב עושה ימי הולדת ויוכל להעסיק את הקטנים ולעשות להם אירוע משל עצמם. וודאו שיש לכם אזור באולם שמוקצה לטובת הילדים..

העבודה האמיתית מתחילה לאחר שנגמר האירוע וסימנת וי על אירוע הברית מילה, עכשיו תוכלו לגשת בנחת לביתכם ולהתחיל להבין את הצעדים הראשונים של בנכם בעולם. אל תשכחו לעשות סבב טלפונים קצר בו תודו למוזמנים שהגיעו לכבד אתכם באירוע ברית המילה, לכו תדעו איזה טיפ חשוב תקבלו בשיחת הטלפון הזו.. אתם בדיוק בשלב שכל פיסת מידע יכולה להיות שימושית בשעת הצורך.