אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

לכל אחד יש טעם שונה – קייטרינג לאירוע עסקי

פורסם בקטגוריה: בלוג - דבר השף, קייטרינג לאירועים עסקיים, שירותי קייטרינג 24 יול 2013

מתכננים אירוע עסקי ? כנס מקצועי ? מסיבה לעובדי החברה ?

אתם בטח יודעים ששלשה דברים חשובים הם אלו שיעשו את האירוע שלכם למוצלח!

האוכל, המוזיקה והמקום.

בין אם האירוע שאתם מתכננים הוא בשטח פתוח בצפון ובין אם הוא באולם במרכז הארץ, קייטרינג תוצרת הארץ ייתן לכם את המענה המקצועי ביותר בכל הנוגע להזמנת שירותי קייטרינג לאירועים בכלל, והזמנת שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים בפרט. אז אם יש לכם אירוע עסקי ואתם מחפשים קייטרינג לאירוע עסקי שיעשה עבודה טובה וכולם יהיו מרוצים, אנחנו כאן לשירותכם.

היכולת הלוגיסטית שלנו מוכיחה את עצמה כבר מעל ל 15 שנה, המלצרים והברמנים האדיבים, האיכות הגבוהה של האוכל והיכולת לשנע ולבשל במקום האירוע על ידי מטבח קצה מאובזר ומקצועי הם רק חלק מהמרכיבים שהופכים אותנו למה שאנחנו. גם אם תצטרכו חברת שירותי בר לאירועים שתציע תפריט קוקטיילים מיוחד לאירוע, נעזור לכם לתכנן ולהפיק את הכל!

השפית שלנו, ליאורה לוין, תבנה יחד אתכם את התפריט שיתאים ויענה על הצורך של כלל העובדים בחברה ובין אם יש עובדים דתיים שצריכים קייטרינג כשר ובין אם יש אניני טעם שמבקשים אוכל מושקע – אנחנו נוכל לשלב את כל אלו יחד לתוצאה מדהימה שתתן מענה וכולם!

קייטרינג תוצרת הארץ ילווה את האירוע העסקי שלכם במקצועיות בכל שלבי התכנון של האירוע, תוך דיוק והקפדה על מקצוענות חסרת פשרות.

המוטו שלנו הוא שאנחנו הרבה יותר מקייטרינג ואנחנו גם מתכוונים לכל מילה. החל ממרכיבי המנות האיכותיים ועד לעיצוב ונראות האירוע העסקי שלכם – אנחנו מנוסים ויודעים לעשות את העבודה!

יש לנו ניסיון של 15 שנה בהפקת אירועים עיסקיים ובין אם יש לכם 300 איש באירוע ובין אם 1,000 איש אנחנו ערוכים מבחינה לוגיסטית כדי לתת לכם מענה כולל ומקצועי.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר הנכם מוזמנים ליצור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.