אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

בר בת מצווה

 

קייטרינג לבר מצווה / קייטרינג לבת מצווה

קייטרינג תוצרת הארץ הוקם על ידי איש המסעדנות ינאי לוי, הקייטרינג מתמחה במתן פתרון כולל בכל הנוגע להפקת האירוע אשר דורש קייטרינג לבר מצווה יצירתי וכמו כן ייעוץ בכל פרטי ההפקה מסביב. לאחר שנים רבות של ניסיון בשירותי קייטרינג לבת מצווה או בר מצווה, בבית פרטי או באולם אירועים, בשטח פתוח או בבריכה של הקיבוץ או המושב, יש לנו את היכולת והידע הדרוש על מנת להעניק לכם מענה יצירתי, בכל הנוגע להפקת אירוע בר מצווה או בת מצווה, כדי שהחזון שלכם יכול להפוך לאירוע מוצלח מבלי להדרש בהוצאות הפקה.

הופכים חלום למציאות

קייטרינג לבר מצווה או לבת מצווהאנחנו אמנם חברת קייטרינג שמחזיקה גם אולם אירועים בתל אביב אבל אנחנו לא מתמחים רק בקייטרינג לבת מצווה ובר מצווה, הניסיון והידע הרב שצברנו לאורך השנים אפשר לנו גם להתמחות בעיצוב האירוע לפי אופי חתן בר המצווה או כלת בת המצווה הינו מרכיב חשוב ביצירת חוויה שכולה סמל וסימן למעבר מחיי הילדות אל החיים הבוגרים. ישנם המון גימיקים ואטרקציות שניתן לחבר יחדיו כדי ליצור עניין באירוע בר/ בת מצווה, למעשה זה גם עלול להיות מכשול, שיכול לגרום לכישלון האירוע, כאשר הוא לא נעשה בהקפדה וראייה כללית של האירוע כולו, כסיפור מסגרת היוצר חוויה שלמה. הצוותים שלנו פועלים כבר שנים רבות יחד ומספקים שירותי קייטרינג לבר מצווה, בגלל הניסיון הרב שצברנו בהפקת אלפי אירועים קטנים מסוג זה, אנו יודעים לבנות יחד אתכם ולפי החזון שלכם את חווית האירוע בצורה מושלמת. משירותי קייטרינג לאירוע פרטי ובחירת המנות בתפריט ועד לפרטים הקטנים שמשלימים את התמונה להיות חלום שהופך למציאות.

כולם נהנים יחד – קטנים וגדולים

כל חברה שמכבדת את עצמה ומציעה קייטרינג לבר מצווה או בת מצווה צריכה להיות תמיד קשובה לקהל, שהופך גדול ומגוון יותר מכל אירוע אחר. מצד אחד יש לנו את בני המשפחה ומצד שני את החברים הצעירים שנוטים להשתעמם די מהר. איך גורמים לאלו ולאלו להיות באותו מתחם ועדיין להרגיש כאילו שכל האירוע נבנה סביבם ? בשלב הראשון נשב עם חתן בר המצווה או כלת בת המצווה ונבין מי הם. לכל ילד וילדה יש אופי שונה, האירוע הזה אמור לשקף את דמותם ואת מהות הדברים שמסמלים אותם. בשלב השני נתכנן יחד את האזורים המרכיבים את האירוע, נדאג שכבר משלב קבלת הפנים יהיה פתרון יצירתי שיתן מענה ויעסיק את הילדים, כשהכל נעשה תחת הקונספט אותו בחרנו והוא משקף את בעל השמחה. באותו האופן גם הקייטרינג לבת מצווה או לבר מצווה שיוגש באירוע יבנה לפי שני סוגי הקהלים והשפית שלנו, ליאורה לוין, תבנה לכם תפריט שיגע בילדים ובמבוגרים כאחד.

 

קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לאירוע קטן

לאחר ניסיון באלפי אירועים בהם סיפקנו קייטרינג לבר מצווה

יש לנו את האפשרות לספק לכם הרבה יותר מקייטרינג לבר מצווה ובת מצווה, נוכל לסייע לכם בבחירת ספקים איכותיים וזולים שכל אחד מהם יוכל להשלים את חלקו לתמונה הכללית. מעיצוב האירוע ובחירת האטרקציות לילדים (כמו למשל מסיבת אוזניות שיחולקו רק לבני הנוער) ועד לבחירת DJ וצלם.. נוכל לעזור לכם להפיק אירוע מושלם.

תוצרת הארץ – הרבה יותר מקייטרינג…
אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד!

כשמחפשים קייטרינג לבת מצווה או בר מצווה
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

המוטו שלנו הוא – הרבה יותר מקייטרינג
ואנחנו מתכוונים לכל מילה.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ

במידה והאירוע שלכם הוא עד 250 מוזמנים יש ברשותנו אולם לבר מצווה או אולם לבת מצווה בתל אביב