אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

קייטרינג לברית בריתה

 

קייטרינג לברית / קייטרינג לבריתה

קייטרינג תוצרת הארץ הוקם על ידי איש המסעדנות ינאי לוי, הקייטרינג מתמחה במתן פתרונות יצירתיים בכל הנוגע לאירועי ברית מילה או בריתה, תוך כדי ייעוץ והכוונה בכל הפרטים הקטנים שיהפכו את אירוע לחוויה חד פעמית מלאה בצבעים וגוונים, מבחירת תפריט קייטרינג לברית ועד שלב העיצוב של מתחם האירוע – אנחנו פה בשבילכם ונשמח לתת לכם מענה כולל לכל מה שנדרש בהפקת אירוע ברית מוצלח, גם מצד היותנו חברת קייטרינג לברית וקייטרינג לבריתה וגם מצד הפרטים הקטנים שנוגעים בהפקת האירוע כולו.

 

אירוע ערב או אירוע צהריים?

קייטרינג לברית מילה או בריתהכאשר ניגשים לתכנן אירוע ברית ובוחרים שירותי קייטרינג לברית מילה או קייטרינג לבריתה בהתאם, ישנן המון שאלות שדורשות התייחסות ולכל אחת מהאפשרויות העומדות לפניינו יש השלכות שיכולות להשפיע על הצלחת האירוע. אחת השאלות המרכזיות היא האם לערוך את האירוע בצהריים או בערב, האם צריך DJ או שמספיקה ארוחת ערב טובה ? ומה לגבי העיצוב ? זה בטח סיפור יקר שכדאי שלא ניכנס אליו.. למעשה תכנון אירוע ברית זה דבר מאוד פשוט כאשר יודעים את חוקי המשחק. בקייטרינג תוצרת הארץ, קייטרינג לברית, תוכלו לקבל מענה לכל הפרטים הקטנים שהופכים את האירוע לגדול, החל בעיצוב ייחודי לברית על ידי בלוני הליום בצורה של מוצץ ועד התאמת זמני האירוע לקהל היעד שעתיד להגיע ולכבד אתכם בנוכחותו.

 

קייטרינג לברית או בריתה – מענה גם למה שלא נכלל בענייני האוכל

אנחנו אמנם נותנים שירותי קייטרינג לברית מילה או לבריתה, אך לאחר ניסיון של שנים רבות יצרנו קשרים הדוקים עם כל ספקי המשנה שנותנים את המענה לכל אחד מהפרטים המרכיבים את האירוע ובין אם תחליטו לקיים אותו בחצר האחורית או באולם אירועים, בנוסף לקייטרינג לבריתה ולברית, נוכל להעניק לכם את כל הפתרונות הנכונים ואפילו לנהל את הספקים השונים עבורכם, כדי שאתם תוכלו להיות רגועים ותהנו מהאירוע ומהאורחים שהגיעו לשמח אתכם בשמחתכם..

 

שירותי קייטרינג לברית מילה או לבריתה בבית

אולם אירועים קטן בתל אביב

למה דווקא אנחנו?

יש לנו את האפשרות לספק לכם הרבה יותר מקייטרינג לבריתה ולברית, נוכל לסייע לכם בבחירת ספקים איכותיים וזולים שכל אחד מהם יוכל להשלים את חלקו לתמונה הכללית. מעיצוב האירוע ועד בחירת התפריט, אנחנו פה בשביל שאתם תוכלו להיות רגועים והשילוב המושלם בין השפית ליאורה לוין ובין איש התפעול ינאי לוי הוא המענה המושלם לאירוע מוצלח.

 

תוצרת הארץ – הרבה יותר מקייטרינג…
אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד!

כשמחפשים קייטרינג לברית או בריתה
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

המוטו שלנו הוא – הרבה יותר מקייטרינג
ואנחנו מתכוונים לכל מילה.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ

במידה והאירוע שלכם הוא עד 200 מוזמנים יש ברשותנו גם אולם אירועים לברית בתל אביב בו תוכלו לקבל מענה כולל לאירוע.