אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

קייטרינג לאירועים עסקיים

 

 

 

קייטרינג לאירועים עסקיים

קייטרינג תוצרת הארץ הוקם על ידי איש המסעדנות ינאי לוי, שצבר ניסיון רב במשך השנים ולמד כיצד להשלים את כל המרכיבים לקיומו של אירוע עסקי מוצלח! התקשורת וההרמוניה בין תפעול המטבח מאחורי הקלעים ובין תפעול צוות המלצרים ונותני השירות בקדמת הבמה, הוא המרכיב החשוב ביותר בשירותי קייטרינג לאירועים עסקיים, בהם תזמון ועמידה בלוח זמנים הם תנאי הכרחי ליצירת חוויה מושלמת ומדוייקת.

 

שמים את עובדי החברה כיעד מרכזי להצלחת אירועים עסקיים

קייטרינג כשר לאירוע עסקיאנחנו אנשים שונים ולכל אחד מאיתנו יש טעם שונה. איך בכל זאת בקייטרינג לאירוע עסקי אפשר לקלוע לטעם של כולם ולגרום לכך שכל אחד מעובדי החברה ימצא את המבחר המוצע באירוע כאילו תוכנן במיוחד בשבילו ?
זו הגדולה של שף מקצועי שיודע לבנות תפריט קייטרינג בשרי לאירועים עסקיים, כאשר הוא שם את הדגש על טעם רחב יותר מטעמו של אדם פרטי, ובמגוון המנות המוצע הוא מקיים את כל האפשרויות שעולות על הדעת. כך גם לצמחוניים, גם לאוהבי הבשר, גם למי שלא אוכל דגים וגם למי שרוצה רק לנשנש משהו קל, יהיה ברור שבאירוע הזה חשבו עליו ושמו אותו במרכז העניינים.

 

שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר

קייטרינג תוצרת הארץ פועל כבר שנים רבות (למעלה מ- 15 שנים) בתחום האירועים ומספק שירותי קייטרינג לאירועים עסקיים הן מול הלקוחות ומנהלות הרווחה בעצמן, והן מול חברות ההפקה השונות שפועלות במגזר העסקי. בכל קייטרינג לאירוע עסקי אנו שמים דגש רב על בחירת הפרודוקטים הטובים ביותר שניתן להשיג, וניהול ספקים השומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, על מנת שבאירוע העסקי שלכם תוכלו לקבל את הטוב ביותר. כך עובדי החברה יבינו שהאירוע הזה הוא בשבילם ולמענם! המטרה שלנו היא שכל ביס יהפוך לחוויה מלאה בגוונים וצבעים ושהשמירה על סטנדרט גבוהה באיכות האוכל לא תבוא על חשבון תפעול יעיל ומקצועי. קייטרינג לאירועים עסקיים שמתפעל אירוע חברה, מחייב גם שמירה על עמידה מדוייקת בזמנים! זאת כדי שלא יהיו עיכובים והערב יתנהל לשביעות רצונם של כל עובדי החברה ואלו שאמונים על הפקת האירוע.

 

שירותי קייטרינג לאירועים

שירותי קייטרינג לאירוע חברה עסקי

לאחר ניסיון רב בתחום אירועים העסקיים

יש לנו את האפשרות לספק לכם הרבה יותר מקייטרינג לאירוע עסקי, נשמח לנהל עבורכם את הספקים באירוע! אם אתם מגיעים לארוחת הערב לאחר יום גדוש בפעילויות או אם אתם פשוט רוצים ראש שקט בזמן הארוחה, יש לנו כושר ניהול וניסיון רב עם הספקים בתחום, אירועים עסקיים דורשים את המיומנות הזו, כדי שתוכלו להיות רגועים שהכל מתנהל כפי שתוכנן.

תוצרת הארץ – הרבה יותר מקייטרינג…
אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד!

כשמחפשים קייטרינג לאירועים עסקיים
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

המוטו שלנו הוא – הרבה יותר מקייטרינג
ואנחנו מתכוונים לכל מילה.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ

במידה והאירוע שלכם הוא עד 200 איש בישיבה סביב שולחנות, או עד 400 באירוע קוקטייל או מסיבת עובדים,
יש ברשותנו אולם לאירוע עסקי בתל אביב, בו תקבלו מענה מושלם ומקצועי במחיר מדהים.