אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

קייטרינג אירועים בטבע

 

שירותי קייטרינג לאירועים בטבע

אירועים בטבע מבית תוצרת הארץ – הקייטרינג הוקם על ידי איש המסעדות ינאי לוי, המתמחה בתפעול וניהול ספקים ובניהול לוגיסטי מורכב לאירועי חוץ מאתגרים, כפי שנדרש בשירותי קייטרינג בטבע הפתוח. היכולת לנהל בזמן האירועים בשטח את צוות המטבח במקביל לצוות נותני השירות בקדמת הבמה, תוך כדי היערכות מוקדמת לכל בעיה שעלולה לצוץ ולהפר את אווירת האירוע, הוא המתכון המושלם לאירוע חוץ מוצלח. כאשר מדובר בלוגיסטיקה של אירועים בטבע, במיוחד בכל הנוגע לאוכל וניהול מזון של שירותי קייטרינג בטבע, ישנם עוד הרבה שיקולים שקודמים ליום האירוע ואותם צריך לקחת בחשבון כאשר ניגשים לתכנון האירוע ומזמינים שירותי קייטרינג בטבע לאירוע חוץ.

תכנון נכון של אירועים בטבע מונע בעיות בשטח

שירותי קייטרינג לאירועים בטבעאחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לבדוק כשמחפשים קייטרינג בטבע, הוא ניסיון קודם. על ידי זה ניתן למנוע את הבעיות שעלולות לצוץ וכך לקיים אירוע חוץ מוצלח עם אפס תקלות. כאשר מכינים קייטרינג לאירועים בשטח צריך לבנות מטבח קצה שיספק את האוכל בזמן אמת, כך האורחים יוכלו לקבל את התוצאה הטובה ביותר והמנות ישמרו על סטנדרט גבוהה ואיכות בלתי מתפשרת, אך מה אם התנאים בשטח יוצרים מכשולים, כמו למשל אספקת החשמל או אפילו זבובים ויתושים שמטרידים את מנוחת האורחים ? איך אפשר ליהנות מאוכל טוב בנוף הקסום של הטבע כשקשה למצוא שלווה ? כל אלו ועוד הרבה דברים נוספים הם חלק מהדברים שצריכים לבוא בחשבון כאשר בוחרים קייטרינג בטבע לאירועים בשטח.

אירועים בשטח דורשים הפקה חכמה

לאחר ניסיון של שנים רבות בהפקת אירועים בטבע יצרנו קשרים הדוקים עם כל ספקי המשנה, שילובם יחד הוא מה שיהפוך את הפקת האירוע להצלחה. מאחר וההרמוניה בין כל הצוותים הפועלים היא מרכיב חשוב ועיקרי נשמח לנהל עבורכם את הספקים השונים כך שאתם תוכלו ליהנות מהאירוע ולחוות את החוויה כמו כל אחד מהאורחים. שירותי קייטרינג בטבע דורשים תקשורת מקצועית מדוייקת בין כל הספקים.

 

קייטרינג לבת מצווה בבית

שירותי קייטרינג לאירועים

מה הוא האוכל המתאים ביותר לשטח ? מה הכי נכון לבקש כשמפיקים אירועים בטבע?

אנו מתמחים בבניית תפריטים מותאמי אירועים בטבע, תוך כדי התחשבות בטעם שיפגע בכל אחד ואחת, כך שכולם ירגישו שהאירוע מדוייק וקולע לטעמם האישי. בין אם תרצו בשרים על האש ובין אם תבחרו בתפריט קוקטייל צריך לקחת בחשבון את התנאים הלוגיסטיים ואת המשמעויות של כל דבר ודבר כאשר מדובר על אירועים בשטח שהם נחשבים להרבה יותר מורכבים.
כאשר אתם בונים את התפריט יחד עם שף שמבין את התמונה מהצד התפעולי, תוכלו להבין את התמונה המלאה וכך גם לקבל החלטות נכונות שישלבו בחירה חכמה מצד התפעול ומצד הטעמים והצבעים שיעטפו את האירוע בניחוחות קסומים.

תוצרת הארץ – הרבה יותר מקייטרינג…
אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד!

כשמחפשים קייטרינג לאירוע חוץ
אירועים בטבע – בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

המוטו שלנו הוא – הרבה יותר מקייטרינג
ואנחנו מתכוונים לכל מילה.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ

לפרטים נוספים לסוגי אירוע :

חתונה  |  בת / בר מצווה  |  ברית מילה או בריתה  |  אירוע עסקי   |  קייטרינג לאירוע קטן  |  קייטרינג בשרי  |  קייטרינג כשר  |  אסאדו  |