אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

קייטרינג לאירועים קטנים

 

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג תוצרת הארץ הוקם על ידי השפית ליאורה לוין ואיש המסעדות ינאי לוי המתמחה בתפעול יעיל ומקצועי של אירועים קטנים וגדולים, הפעלת קייטרינג לאירועים קטנים וגדולים, ניהול הצוותים ותפקודם כגוף אחד הוא הסוד לאירוע מוצלח. התקשורת בין הטבחים שמאחורי הקלעים עם המלצרים המגישים את המנות לאורחים היא זו שתמנע תקלות בזמן האירוע ותיצור חוויה דינאמית ואיכותית לאורחים. אירועים קטנים יכולים להרגיש גדולים כאשר חושבים על כל הפרטים ומתכננים את האירוע באופן נכון ויעיל.

מה צריך לדעת כאשר עורכים אירוע בבית פרטי?

קייטרינג בתל אביבישנו הבדל מהותי בין הציוד שנמצא בבית פרטי לבין הציוד הנדרש כדי לספק קייטרינג לאירוע קטן, אפילו אם יש בו רק 60 אנשים, עדיין נרצה שכולם יקבלו חוויה מוצלחת ואוכל איכותי שלא מרגיש כפשרה שנעשתה מחוסר אמצעים. זו הגדולה של חברת קייטרינג לאירועים קטנים שערוכה בבניית מטבח קצה ובהשלמת כל הציוד הנדרש על מנת שהאירוע ירגיש כאירוע מושקע שבו כל אחד מהאורחים ידע שנתנו לו את הטוב ביותר. בחירת התפריט והתאמתו לקהל היעד זה אמנם דבר חשוב והכרחי אך תפעול האירוע והיערכות נכונה לביצוע בזמן אמת חשובה לא פחות ודורשת הבנה מקצועית וניסיון בתפעול והכנה נכונה ויעילה שרק בזכותם נוכל ליצור חוויה מושלמת ובלתי נשכחת לבאי האירוע.

קייטרינג לאירועים קטנים דורש הקפדה יתרה

כאשר מדובר באירוע קטן כל אחד מהפרטים חשוף יותר לתשומת לב האורחים וכך באי האירוע נחשפים ביתר קלות ליתרונות והחסרונות המוצגים לפניהם. באירועים קטנים נדרשת הקפדה יתרה ודיוק מושלם הן בפן הקולינרי והגשת האוכל והן בפן התפעולי מצד נותני השירות! באירועים קטנים צריך לשים דגש רב על הפרטים, שיהפכו את האירוע לחוויה מוצלחת ויגרמו לו להרגיש קטן שהוא בעצם גדול. כחלק משרותי קייטרינג לאירועים קטנים שאנו מציעים, אפשר להזמין דוכני מזון מגוונים לאזורים השונים באירוע, ואפשר עוד המון דברים נוספים, הכל תלוי באופי האירוע ובתקציב העומד לרשותכם!

 

קייטרינג לאירועים קטנים

קייטרינג לאירוע קטן בבית פרטי

חשבתם על הכל?

לאחר שנים רבות שאנו עובדים בתחום האירועים ומספקים קייטרינג לאירועים קטנים וגדולים צברנו ניסיון עשיר ויצרנו קשרים הדוקים עם כל הספקים שנדרשים לקיום אירוע מוצלח. יש ביכולתנו לייעץ ולכוון אתכם בשלבי התכנון והבנייה של האירוע וכמו כן גם לנהל את הספקים השונים עבורכם כדי שתוכלו ליהנות ולא תצטרכו להתעסק עם הצלם, ה- DJ ויתר הפרטים שמרכיבים את האירוע! סידורי הפרחים, השכרת ריהוט משלים… הכל.

תוצרת הארץ – הרבה יותר מקייטרינג…
אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד!

כשמחפשים קייטרינג לאירועים קטנים
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

המוטו שלנו הוא – הרבה יותר מקייטרינג
ואנחנו מתכוונים לכל מילה.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ

במידה והאירוע שלכם הוא עד 250 מוזמנים יש ברשותנו אולם לאירועים קטנים במרכז, בו תוכלו לקבל מענה מושלם במחיר מדהים.