אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

קייטרינג לאירוע בטבע – בא לי אירוע בחוץ!

פורסם בקטגוריה: בלוג - דבר השף, קייטרינג בטבע, שירותי קייטרינג 24 יול 2013

בתנאי שטח הכל הופך להיות אחר. הנוף הפסטורלי שמקיף אותנו לא דומה לשום תמונה שנתלה על הקיר, האוויר שמלטף ברכות לא דומה לאף מאוורר שתלוי בתקרה והשמיים הכחולים שמעלינו לא דומים לשום דבר אחר שקיים בעולם.

אירוע בטבע הוא אירוע אחר. הוא מחבר את כל החושים של האדם אל המקום הטבעי והפשוט שממנו הגענו… היסוד שבבריאה.

כדי שכל החושים יוכלו באמת להתחבר אל הנקודה הזו של שלווה ורגיעה מהפנטת צריך לשים לב שאף פרט לא חסר ולא מטריד את המוח שבוחן בקפידה את התנאים שבהם אנחנו מצויים.

קייטרינג בטבע הוא לא כמו קייטרינג באף מקום אחר. הוא מצריך ניסיון ויכולות לוגיסטיות מעולות.

קייטרינג לאירועים בטבע צריך לדעת איך להיערך נכון, כי אירוע בטבע יכול להפתיע עם כל מיני דברים לא מתוכננים..  רוח חזקה שמעיפה חול, זבובים ויתושים, מזג אוויר חם מידי או קר מידי ועוד הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון!

תוצרת הארץ יודעת לתת מענה לכל אלו וכשאנחנו ניגשים לתכנן אירוע בשטח פתוח אנחנו חושבים על הכל! כי מה שווה אוכל ברמה גבוהה כאשר אתה מתגרד ומבריח יתושים או כאשר החול עף לתוכו ?  צריך לחשוב על הכל! ולהיות ערוכים לכל הפרטים הקטנים שעושים את האירוע לגדול ומוצלח!

ואחרי שדאגנו לכל הפרטים מסביב ניגש לאוכל, שהרי הוא מרכיב מכריע בהצלחתו של אירוע!

האיכות הקולינרית שאנחנו מציעים לא ניתנת לפשרה. היא הטעם שיחבר את הטבע המדהים אלינו והיא זו שתתן לנו את הנחת להתחבר לקסם שבאוויר וליהנות מאווירה פסטורלית.

בין אם זו חתונה בטבע, בר מצווה בטבע או בת מצווה בטבע, אירוע ברית בטבע או מסיבת יום הולדת בטבע – אנחנו פה בשבילכם ונעזור לכם לתכנן את כל הפרטים בדיוק ואחריות, תוך כדי שמירה על כל כללי העבודה הנכונים, שיספקו אוכל טוב שהוכן במקום בקפידה וההרגשה תהיה כאילו התמונה שתלויה על הקיר באולם קמה לתחייה והנוף הקסום הוא הטעם והריח שמבשר את תחושת העונג של כל ביס וביס…

לכל אירוע צרכים שונים וייחודיים לו, תלוי במקום, בכמות האנשים ובעוד פרטים שונים.

נותני השירות שלנו ישמחו לשבת אתכם יחד ושלב אחרי שלב לבנות את האירוע שלכם על הצד הטוב יותר.

מהאוכל, העיצוב ויתר נותני השירות שנדרשים לקיום אירוע מוצלח בטבע – אנחנו פה בשבילכם.

כי אנחנו הרבה יותר מקייטרינג.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר הנכם מוזמנים ליצור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.