אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

חתונה זולה

אולם לחתונות במרכז

חתונה זולה

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, חתונה קטנה 29 דצמ 2013

רוצים חתונה זולה?

מה עלינו לעשות כדי לחסוך בעלויות החתונה

הפקת אירוע חתונה יכול להיות סיפור יקר ועלול להגיע לעלות של כמה עשרות אלפי שקלים, לרוב בני הזוג לא ממש רוצים להיכנס להוצאה כספית ולחובות ממש לפני שהם מתחילים את החיים המשותפים, אך המוסכמה החברתית שנוצרה, בה אנו נדרשים לקיים חתונה גדולה ולרוב יקרה, מקשה עלינו את תכנון החתונה ומעמידה אותנו בפני קשיים שיכולים להוציא את החשק מהיום הכי מיוחד בחיינו. אז מה עושים ?

תכנון נכון יכול להוביל לחתונה זולה שעוד תשאיר לכם כסף לירח דבש, בשביל לעשות זאת בחכמה צריך לדעת איפה אפשר לחסוך את העלות, וחלק מהטיפים שצוות ההפקה של תוצרת הארץ יעניק לכם יכללו אפילו המלצות על מעצבות שמציעות שמלות כלה להשכרה בזול ועוד מגוון רחב של ספקים זולים להפקת אירוע חתונה מוצלח – במינימום הוצאה כספית בלי להתפשר על האיכות.

כשאתם ניגשים לקנות את חליפת החתן ואת יתר הבגדים לאירוע בשביל בני המשפחה הקרובים – אל תספרו שזה לכבוד החתונה, יש לאנשים נטייה לחשוב שכאשר מדובר בחתונה התקציב גדול וכך גם המחיר עולה בהתאם, תבחרו את הבגדים מבלי לציין שמדובר בחתונה. לגבי שמלת הכלה, אפשר ללכת לתופרת שתתפור עבורכם שמלה במיוחד, גם פה תוכלו לחסוך כמה אלפי שקלים.

כשמדובר בקניית נעליים ועוד אביזרים משלימים שצריך לחתונה, תבדקו את האופציה של קניית המוצרים באינטרנט, דרך רשתות הקנייה האינטרנטיות תוכלו למצוא פריטים מדהימים במחירים זולים.

את עיצוב האירוע תוכלו לעשות בעלות זולה כאשר תיכנסו לאתרים שמציגים דוגמאות של עיצובים ותדעו מראש מה בדיוק אתם רוצים! המעצבים עושים בדיוק את אותו הדבר, רק שהם גובים לכם כסף על הרעיון שאותו אתם יכולים להשיג לבד כשתעשו עבודת מחקר נכונה ויסודית.. בעולם האינטרנטי של היום, כל המידע פרוש לפניכם ובלחיצת כפתור תוכלו להגיע לתמונות ותוכן שיציגו בפניכם סוגים שונים ומגוונים של עיצוב לחתונה. לאחר שהבנתם מה אתם רוצים ואיך זה נראה, תוכלו לקנות את הפריטים או אפילו לקחת מעצב זול שיבצע ויעבוד בשבילכם, אבל את רוב העבודה כבר עשיתם וכך תחסכו אלפי שקלים.

חתונה קטנה לרוב תאפשר לכם גם קיום של אירוע זול בו תוכלו לצאת ברווח, הסיבה לכך היא שהמוזמנים יהיו המעגל הקרוב ביותר והם אלו שבדרך כלל נותנים צ'ק מפרגן, לעומת האורחים הרחוקים שרואים בהגעה לאירוע כקנס כספי ולכן נותנים צ'ק נמוך. חתונה עד 200 מוזמנים היא הדבר האידיאלי, כשרוצים לחסוך בעלויות ולמקסם את האפשרות לצאת ברווח ולא בהפסד.

בחירת מקום לחתונה זולה יכול להיות ארוך ומתיש מאחר ורוב המקומות לאירועים גם הם יודעים שחתונה זה אירוע עם תקציב, אם תלכו למקום שמתאים לחתונות גדולות, תקבלו מחיר גבוה מאוד ובצדק, המקום ערוך לחתונות גדולות וכאשר הוא מקיים בו חתונה קטנה הוא צריך לגבות יותר כסף לאדם וכך לאפשר לעצמו להיות רווחי. אם תבחרו במקום שמותאם לאירועים קטנים הסיפור יהיה שונה לגמרי – שם תקבלו מחיר מעולה והתמורה תהיה זהה, ואולי אפילו טובה יותר.

פרמטר נוסף להפקת חתונה זולה הוא קביעת העונה שבה ייערך האירוע, חורף או קיץ, כידוע הקיץ הוא עונת החתונות, מטבע הדברים הביקוש גדל וכך גם המחיר. לעומת זאת בחורף המחירים זולים ואולמות אירועים לחתונה קטנה בחורף ישמחו לארח אתכם במחירים מעולים.

יתרון נוסף שתוכלו למצוא במקומות קטנים לחתונות, הוא ניהול ספקי המשנה, באולמות האירועים לחתונות קטנות יציעו לכם את ספקי הבית שלהם במחירים זולים הרבה יותר ממה שיציעו לכם באולמות הגדולים. הצלם, התקליטן, הקייטרינג וכו'.. כל אלו יורידו לכם עוד אלפי שקלים מעלות החתונה, ובסופו של דבר תצאו עם עלות זולה ומוזמנים שנותנים צ'ק גדול – התוצאה הסופית תהיה הכסף שיישאר לכם ביד ואיתו תוכלו לנסוע לירח דבש מפנק.. במקום לשבור את הראש איך לסגור את החוב שנשאר מהחתונה.