אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

אולם אירועים לבת מצווה – אולמות אירועים שהם גם מועדון !

מועדון לבת מצווה

אולם אירועים לבת מצווה – אולמות אירועים שהם גם מועדון !

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, בת מצווה 13 דצמ 2013

החיפוש אחרי אולם אירועים לבת מצווה יכול להיות די ארוך ומתיש, יש המון מקומות שמציעים מגוון שירותים שונים.       🙂

מסע החיפושים מתחיל כשרק מנסים להבין מה ההבדל בין אולם למועדון..

למעשה אין הבדל, הרי שמועדון לאירוע בת מצווה הוא סוג של אולם, אבל יש פה עניין של מיתוג, רוצים לדבר בשפה של בנות המצווה ולכן יוצרים להן איזו אשליה שמדובר פה במועדון ושזה מגניב.. למעשה רוב המקומות שמגדירים את עצמם כמועדונים לבת מצווה הם בעצם מקומות שלא יכולים לעשות אירועים כמו חתונות ודברים הדורשים רמת סטנדרט גבוה לאוכל ולמיקום ולכן הם תפסו את הנישה של הבת מצווה ושם הם מנסים למתג ולמשוך לקוחות להגיע אליהם.

לרוב המועדונים הללו יהיו מקומות עם אוכל ירוד, המיקום שלהם יהיה בדרום תל אביב או במקומות שממש לא הייתם רוצים שהבנות שלכן יסתובבו, בטח לא כשהן מרגישות על גג העולם והן במסיבת בת מצווה!

אז איך נותנים להן את החוויה של המועדון ועדיין עושים זאת באולם אירועים לבת מצווה ?

הפיתרון הוא – למצוא את האולמות שמתמחים באירועים קטנים ! הם יהיו אלו שערוכים באופן מושלם לאירוע בת מצווה מבחינת הגודל וגם מבחינת האיכות שתקבלו באוכל ובמיקום של האולם!
ישנם מקומות שמיועדים לאירועי בת מצווה והם בנויים בצורה מודולרית (ניתנת לשינוי), כך שאפשר לשנות את פני המקום מאולם אירועים למועדון מעוצב בסגנון ניו יורקי ייחודי.

באולם תוצרת הארץ זה בדיוק מה שעשינו! המתחם כולו ניתן לשינוי ובשינויים הקטנים ביותר שנעשה נוכל לקבל תוצאה עיצובית שונה לחלוטין, לדוגמא המיקום של הבר, במידה ונשים אותו ליד עמדת התקליטן, הוא יעניק לאולם מראה קלאסי שיכול להתאים לאירוע חתונה או לאירוע בר מצווה למשפחה, אבל ברגע שנמקם את הבר באמצע האולם ונמקם סביבו שולחנות בר קטנים – המקום מיד יקבל תחושה של מועדון וכל מה שנישאר זה להתאים את האווירה מבחינת התאורה והמוזיקה.

מבחינת האוכל אנחנו כמובן מטבח שף כך שהאוכל שתקבלו יהיה ברמה גבוהה מאוד! והמיקום ? ליד מגדלי תל אביב, כמה דקות הליכה מקניון עזריאלי ובאזור שלא חשוף לכבישים ראשיים אך עדיין מרכזי מאוד ושומר על הילדים שלכם מוגנים כדי שאתם תוכלו להיות בראש שקט בזמן שהם נהנים.. כמובן שבכניסה לאולם יש גם שומר חמוש שיודע ומוודא שאף אחת מהבנות לא יוצאת לרחוב ללא השגחת מבוגר. אנחנו ערוכים להכל ובמקרה שלנו זה לא משנה אם תרצו אולם אירועים לבת מצווה או מועדון לבת מצווה, תוכלו לקבל את שניהם ובהתאם לאירוע שאתם מתכננים!

לא צריך להתפשר, ההבדל מבחינת העלויות הוא הבדל קטן של כאלפיים שקלים אבל התמורה שתקבלו היא לאין שיעור טובה יותר ואיכותית יותר!
נשמח לראות אתכם אצלנו באולם..

 

ליאורה & ינאי
אולם אירועים תוצרת הארץ – רחוב תוצרת הארץ 13, תל אביב