אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

 

 

מועדון / אולם לבת מצווה בתל אביב

 

תוצרת הארץ – אולם אירועים קטן בתל אביב, שמציע הפקת אירועי קונספט מיוחדים. מחפשים אולם לבת מצווה במרכז ?
יש לכם רעיון ?! בואו נגשים אותו יחד! לאחר 15 שנים של ניסיון בתחום האירועים ובמסגרת עבודה משותפת עם חברות הפקה רבות, אנו יודעים להפיק אירוע בת מצווה מושלם שיגדיר ויספר את הסיפור המיוחד שלכם!

יש המון מקומות לבת מצווה בתל אביב, וכולם מציעים בת מצווה מיוחדת ובלתי נשכחת. האם הפקת אירוע בת מצווה נמדדת ברעיונות מקוריים בלבד? לא ממש. אירוע בת מצווה מוצלח נמדד ביכולת להוציע את הרעיון לפועל בדיוק כמו בחזון וברעיון שעליו סוכם בעת סגירת האירוע. ברוב המקרים אנשים מחפשים אולם אירועים לבת מצווה, או כפי שנהוג להגדיר זאת היום – מועדונים לבת מצווה, וכל מה שהם יודעים זה שהם רוצים שהילדה תהיה מאושרת ושהיא והחברים יהנו באירוע!

סיור וירטואלי באולם תוצרת הארץ

מועדון לבת מצווה בתל אביב

ברוב המקרים אולם אירועים לבת מצווה יכול גם לשנות את פניו ולהפוך להיות מועדון לבת מצווה בתל אביב. אצלנו בתוצרת הארץ המתחם מתוכנן ומיועד בדיוק בשביל זה! המתחם משתנה באופן מודולארי וניתן לעצב אותו על פי תכנון מראש כדי לייצר את האווירה שאתם מבקשים. מאווירה של מועדון לבת מצווה בסגנון היי טק מתוחכם, שכוללת בר גדול ומערכות ישיבה בסגנון מועדון ניו יורקי יוקרתי, ועד אווירת מועדון בת מצווה שכולו מסיבת ריקודים עם ספות עור שחורות ותאורה מתאימה עבור מועדוני בת מצווה.

יש הרבה מקומות לבת מצווה שמציעים את עצמם כבחירה מושלמת בעבור מועדונים לבת מצווה בתל אביב ובאזור המרכז, אך רק כמה בודדים שבנויים בצורה אופטימלית להפקת בת מצווה מיוחדת שתתאים לילדה כמו כפפה ליד. עם התאורה הנכונה ובחירת הריהוט הנכון אפשר לייצר אווירה מתאימה לאירוע בת מצווה ייחודי ובלתי נשכח!

אולמות אירועים לבת מצווה

תכנון והפקת האירוע חייב להקדים בהחלטה לגבי אופי האירוע. האם אתם רוצים לעשות אירוע בת מצווה לילדים בלבד, או שאתם רוצים לשלב גם אזור באולם האירועים בעבור כמות קטנה של מבוגרים? במקרים רבים חייבים לצאת ידי חובה ולהזמין גם כמה דודים, דודות ובני משפחה קרובים, לכן חייבים לעשות אירוע בת מצווה משולב. באולם תוצרת הארץ ניתן לשלב אזור הושבה למבוגרים, במתחם נפרד, מבלי לפגוע באופי האירוע שיהיה מיועד כולו בעבור הילדים. כמו כן, אפשר גם לבסס את האירוע כולו בעבור המבוגרים ולהקצות אזור במתחם בעבור מסיבת הילדים. אירוע משולב מייצר מצב שבו שני העולמות נפגשים ומתחברים יחד! כדי לעשות את זה נכון חייבים אולמות אירועים לבת מצווה שיש להם ניסיון וידע באופי אירועים מסוג זה.

מקום לבת מצווה במרכז תל אביב

אולם תוצרת הארץ מציע מתחם מיוחד ומעוצב במרכז תל אביב, הכולל גלריית קבלת פנים מעוצבת, חלל הושבה מרכזי שמאובזר עם כל אמצעי המולטימדיה החדישים (תאורה חכמה, עמדת D.J, במה מודולארית ועוד..) ובנוסף גם גלרייה עליונה שצופה על מתחם האירועים התחתון. את הגלריה העליונה ניתן לשמש כקומת משחקים בעבור הילדים, או כאזור שבו המבוגרים ישבו ויצפו מבלי להפריע על אירוע הילדים למטה. תוצרת הארץ מיועד לשמש מקום לבת מצווה בתל אביב ואזור המרכז ויש בו את כל מה שנדרש כדי לקיים אירוע מושלם! מחפשים מועדון לבת מצווה בתל אביב ? אולם לבת מצווה במרכז שניתן לעיצוב על פי הקונספט שלכם ? בשביל זה אנחנו פה!

אולם לבת מצווה בתל אביב או באזור המרכז

אז איך יודעים איפה כדאי? אולם לבת מצווה, שמתמחה באירועים מסוג זה, ידע להמליץ לכם על גימיקים ורעיונות מיוחדים שיהפכו את האירוע לחוויה בלתי נשכחת! אפשר לפתוח עמוד לייק לכבוד האירוע ולהקרין אותו על הקיר המרכזי באירוע כדי שכל החברים יוכלו להגיב בזמן אמת והתגובות יוקרנו על גבי מסך ענק מעל הבר. אפשר ללכת על קונספט של "מסיבת אוזניות", אפשר לסדר כניסה על שטיח אדום עם זיקוקים, ואפשר להתפרע וללכת על קונספט בת מצווה בסגנון ערוץ האופנה. כדי לדעת מה הכי מתאים לכם ואיך להתאים את החזון למסגרת התקציב שעומדת לרשותכם – בואו ניפגש ונבין איך לשלב את הרעיון שלכם לגבי היום המיוחד יחד עם תפעול האירוע בזמן אמת.

אולם לבת מצווה בתל אביב | מקום לבת מצווה במרכז הארץ

אולמות לבת מצווה במרכז – תוצרת הארץ

תוצרת הארץ – מקום לבת מצווה בתל אביב שמתאים גם לאירוע בת מצווה במרכז ובכל האזורים הקרובים לתל אביב. אולם האירועים ממוקם בצמוד לנתיבי איילון (ליד קניון עזריאלי) כך שהוא מתאים גם לאורחים מגיעים מחוץ לתל אביב, ללא צורך בנסיעה בתוך העיר ועמידה בפקקים! יש חניון לנוחיות האורחים בצמוד לאולם. מקום קטן לבת מצווה בתל אביב.

אנחנו עושים אירועים קטנים שהם גדולים….
זה מה שאנחנו אוהבים ויודעים לעשות!

כשמחפשים מקום לבת מצווה בתל אביב
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ