אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

קייטרינג גורמה

 

 

קייטרינג גורמה

קייטרינג תוצרת הארץ, קייטרינג גורמה שהוקם על ידי השפית ליאורה לוין ואיש המסעדנות ינאי לוי המתמחה בתפעול יעיל ומקצועי של הספקים וצוות נותני השירות. המתכון המושלם לאירוע מוצלח נמדד בכמה פרמטרים, מצד אחד איכות הפרודוקטים המרכיבים את המנות ומצד שני הצגת המנות בפני האורחים כאשר תיאור המלצר נותן לאורח את האפשרות לחבר את ניראות המנה עם טעמה המופלא לביס אחד שכולו גורמה. ממש כמו ביצירת אומנות שמקבלת משמעות גדולה יותר כאשר אנו מכירים את סיפורו האישי של היוצר ועל ידי כך מסוגלים לחבר את היצירה אל המסע שהוביל ליצירתה.

גורמה – שף פרטי זה כבר מזמן לא מותרות לעשירים בלבד

קייטרינג גורמה לאירוע פרטי בביתכמובן שעניין התקציב העומד לרשותכם הוא מרכיב חשוב ביכולת שלכם לעוף בדימיון וליצור חוויית גורמה מהארוחה אותה אתם מתכננים. אין גבול למעוף והיצירתיות שאפשר לבטא באוכל, בטח ובטח כאשר עומד לפניכם שף פרטי שקשוב לצרכים שלכם וברצונו ליצור יש מאין, להפוך את חומרי הגלם ליצירת אומנות שתגרום לאורחים שלכם להתפעל מהטעמים כמו גם מניראות המנות. כמו שצייר יכול ליצור יצירת אומנות גם כשעומד לרשותו דף חלק ועיפרון כך גם שף יודע ליצור מנות גורמה מתקציב מוגבל. השפית שלנו, ליאורה לוין, טוענת שקייטרינג גורמה זה בכלל עניין של נשמה ואת ההשקעה האמיתית צריך להשקיע במחשבה יצירתית ולאו דווקא במוצרים היקרים שכולנו מכירים.

קייטרינג גורמה דורש חשיבה יצירתית

ישנם כמה וכמה מרכיבים שדרך שילובם יחד ניתן קייטרינג איכותי של מנות גורמה מנצחות. ראשית נדרש שימוש נכון בצבעים ששילובם יוצר עניין ותקשורת בין קצוות שונים שלרגע מוצאים מכנה משותף על הצלחת, שנית המנה צריכה לפעול באופן נכון על חוש הריח כאשר ניחוח אחד דומיננטי צריך להוביל את יתר הניחוחות ואף הוא נדרש לתקשר איתם לכדי מכלול שלם המתחבר גם הוא לצבעים ושילובם יחד. כמובן שמידת היצירתיות וההשקעה במנה לפני שהיא יוצאת לדרכה אל האורחים היא דבר חשוב והכרחי אך לא פחות מזה חשובה מידת הבקיאות של המלצר המגיש את המנה וכך יש ביכולתו ליצור את הביטחון וחיבור כל החושים של הטועם לביס אחד מושלם שמרכיב בתוכו חוויית טעמים וריחות שכמו יצירת אומנות טובה פועלים בעמקי הנשמה ומגרים את החושים לפעול בכל המקומות הריגשיים שלנו.

 

שירותי קייטרינג לחתונה - תוצרת הארץ

 

שירותי קייטרינג גורמה

תוצרת הארץ – קייטרינג גורמה במחירים נוחים לכל אירוע! מטבח שף מקצועי ומיומן בעל יכולות הפקה לוגיסטיות וניסיון של מעל 15 שנים במתן פתרונות להפקת אירועים ושירותי קייטרינג גורמה לכל סוגי האירועים.

תוצרת הארץ – הרבה יותר מקייטרינג…
אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד!

כשמחפשים קייטרינג גורמה
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ

המוטו שלנו הוא – הרבה יותר מקייטרינג ואנחנו מתכוונים לכל מילה.

במידה והאירוע שלכם הוא עד 200 מוזמנים יש ברשותנו אולם אירועים בתל אביב

למה דווקא אנחנו ?

אירוע מוצלח מותנה ביצירת חוויה אצל האורחים וכמו כל חוויה צריך שיהיה לה התחלה, אמצע וסוף. במהלך השנים צברנו ניסיון רב ויצרנו קשרים הדוקים עם כל ספקי המשנה שמשלימים את כל מה שנדרש לאירוע על מנת שיהפוך לחוויה בלתי נשכחת. נשמח להעניק לכם מהידע הרב שצברנו ולנהל עבורכם את כל הפרטים שמרכיבים את האירוע כדי שאתם תוכלו להירגע וליהנות כאחד האורחים.