אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

ברית מילה בבית? במסעדה? או באולם?

פורסם בקטגוריה: בלוג - דבר השף, קייטרינג לברית, שירותי קייטרינג 24 יול 2013

מזל טוב! הגיעה השעה, או שתכף היא עומדת להגיע… ואתם כבר מתחילים לתכנן את מסיבת הברית או הבריתה! אירוע ברית גם הוא מטבעו מיוחד ובעל אופי ייחודי וגם בו ישנם מרכיבים שייחודיים רק לו ועל מנת לבחור קייטרינג לברית בצורה שתענה על כל הצרכים שלכם אתם צריכים לנתח ולהבין מה הם הצרכים הייחודיים לאירוע הברית שלכם.

באירוע מסוג זה אחד הדברים החשובים שצריך להחליט קודם לכל, זה האם מדובר באירוע צהריים או באירוע ערב ?! האם האירוע יהיה בשישי בצהריים או בצהריי אחד מימות אמצע השבוע ?

לכאורה נראה שאלו פרטים לא כל כך חשובים אבל בפועל אלו הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל לגדול! לאירוע בשישי בצהריים יש אופי ייחודי שמאפיין אותו מכל מיני סיבות ומכל מיני מרכיבים.

לדוגמא, בשישי בצהריים לא משנה מתי תתחילו את האירוע הוא ייגמר בסביבות השעה 16:00, כי האורחים שלכם ממהרים להכין את עצמם לשבת ויש לפניהם עוד מטלות בבית. כמו כן, לא טוב להתחיל את האירוע מוקדם מהשעה 12:30 כי האורחים צריכים לאסוף את הילדים מהגנים וכו'..

ואיך כל זה קשור לקייטרינג ? ובכן, האוכל שמוגש באירוע שלכם צריך להתאים למצב הרוח הכללי באירוע! המנות שאתם בוחרים להגיש צריכות להתאים לעונה בשנה, כמו גם לשעה וליום שבחרתם.

וחוץ מהאוכל יש עוד פרטים שצריך לדאוג שיעשו באופן הטוב ביותר. כמו למשל – עיצוב האירוע!

אתם בטח אומרים לעצמכם – זה סך הכל אירוע ברית מילה, מה כבר צריך לעצב ?!

וכן, צריך גם צריך!  צריך להעניק למתחם האירוע אופי שישקף את הסיבה שלשמה התכנסנו, כמו גם שתתאים לשעה וליום בו בחרנו לערוך את האירוע! וזה לא כרוך בעלויות ובמחירים גבוהים..

אפשר להזמין בלוני הליום מעוצבים בצורה של מוצץ ולתלות אותם מעל כל אחד מהשולחנות, בלונים כחולים אם מדובר במסיבת ברית ובלונים ורודים במידה ומדובר בבריתה. לפי אלו גם להתאים את כלי ההגשה, המפות והמפיות והרי לכם אירוע מעוצב ובעל אופי שמשקף את התמונה הכללית!

המנות שנגיש באירוע צהריים ביום שישי שונות לגמרי ממה שנגיש באירוע צהריים באמצע השבוע. כמו כן, המנות יהיו שונות אם האירוע יהיה בערב..

גם המוזיקה שונה! באירוע צהריים בדרך כלל אנשים לא קמים לרקוד ולכן אפשר להסתפק במוזיקת רקע לפי פלייליסט שנבחר מראש. ובאירוע ערב כדאי ואף רצוי להזמין D.J שיבנה קו מוזיקלי דינאמי ויוביל את האווירה באירוע לפי קצב האורחים..

אז בין אם אתם בוחרים לקיים את האירוע בבית פרטי ובין אם באולם סגור – ישנם הרבה פרטים שצריך להבין ולפיהם לקבוע את התפריט שיוגש באירוע.  הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל לגדול! ואת האירוע למוצלח.

בקייטרינג תוצרת הארץ נותנים דגש על כל הפרטים שמסביב ויש ביכולתנו גם לתת מענה לכל ספקי המשנה שישלימו את האירוע כולו, כדי שאתם לא תצטרכו להתעסק ביותר מידי סיבוכים. אתם גם ככה מתרגשים ולפניכם חוויה מיוחדת במינה עם הגעת הדייר החדש לבית.

נשמח לקבוע אתכם פגישת ייעוץ ולהתחיל לבנות יחד אתכם את היום המיוחד הזה..

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר הנכם מוזמנים ליצור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.