אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

קייטרינג כשר

 

 

 

קייטרינג כשר לאירוע

קייטרינג תוצרת הארץ הינו קייטרינג כשר בהשגחת הרבנות תל אביב, הקייטרינג הוקם על ידי איש המסעדנות ינאי לוי המתמחה בתפעול ולוגיסטיקה לאירועים. אצלנו תוכלו למצוא את המענה המושלם לכל סוגי האירועים תוך כדי ייעוץ בכל מרכיבי הפקת האירוע ומתן פתרונות יצירתיים וקישור לספקי המשנה שישלימו את האירוע כולו לחוויה מדוייקת שתעלים את שגרת היום יום ותיקח אתכם למסע בעולם שכולו ניחוחות וצבעים.

 

תפעול האירוע הוא מרכיב חשוב בהצלחתו

שירותי קייטרינג כשר בשרי לאירועיםלאחר שנים רבות בהן אנו פועלים בתחום האירועים צברנו ניסיון רב והצלחנו לייצר מערכת הפועלת כגוף אחד ובו הרמוניה מושלמת. את המטבח של שירותי הקייטרינג לאירועים מנהלת השפית ליאורה לוין ואת נותני השירות ותפעול האירוע מנהל ינאי לוי, השניים חברו יחד לאחר עבודה משותפת מתוך ההבנה שאירוע מוצלח נמדד בתקשורת המתקיימת בין המטבח לנותני השירות הנמצאים בקדמת הבמה. אנו מבטיחים לספק לכם אירוע שבו התפעול מושלם והתפריט עשיר ומגוון.

 

קייטרינג כשר שלא מתפשר על איכות הפרודוקטים

צוות המטבח שלנו מקפיד לעבוד עם הספקים הטובים ביותר בתחום, כדי שתוכלו לקבל את האוכל האיכותי ביותר. כל פריט הנכנס למטבח שלנו עובר בדיקה כי הוא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועל איכות הפרודוקטים אנחנו לא מתפשרים לעולם. המעוף והיצירתיות של השף שלנו מאפשרים לנו את היכולת להתאים תפריט מדוייק ופרטני לכל אירוע ואירוע, כדי שנוכל לקלוע בדיוק לטעם של האורחים שלכם ובכך לחבר את הטעמים והניחוחות לכדי חוויה קולינרית מושלמת. קייטרינג כשר יכול להיות מושקע ואיכותי כאשר מדובר בחברה בעלת ניסיון וידע בתחום.

 

קייטרינג בשרי לאירועים קטנים

קייטרינג לאירוע קטן

אז למה לבחור תוצרת הארץ ?

בקייטרינג תוצרת הארץ תוכלו לקבל מענה כולל גם בכל נושא הפקת האירוע, במהלך השנים יצרנו קשרים הדוקים עם ספקי המשנה העובדים בתחום ויצרנו מחירון קבוע לטובת לקוחותינו! המטרה שלנו היא להוזיל לכם את העלויות באירוע כדי שתוכלו לאפשר לעצמכם יותר מבלי להתעסק בספקים השונים ובתיאום כל הגורמים הפועלים באירוע. נשמח לייעץ ולכוון אתכם בבחירת הספקים השונים ונוכל אפילו לנהל את כולם עבורכם בזמן האירוע עצמו כדי שאתם תוכלו ליהנות ולחוות את החוויה כמו האורחים שבאו לשמוח בשמחתכם. בשביל זה אנחנו פה.

תוצרת הארץ – הרבה יותר מקייטרינג…
אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד!

כשמחפשים קייטרינג כשר לאירוע
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

המוטו שלנו הוא – הרבה יותר מקייטרינג
ואנחנו מתכוונים לכל מילה.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ

במידה והאירוע שלם הוא עד 250 איש, יש לנו גם אולם אולם לאירועים קטנים בתל אביב, בו תוכלו לקבל מענה מושלם במחיר מדהים!