אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

בשרים על האש – לעשות את זה נכון

בשרים על האש – לעשות את זה נכון

פורסם בקטגוריה: בלוג - דבר השף, קייטרינג בשרי, שירותי קייטרינג 24 יול 2013

קייטרינג תוצרת הארץ מתמחה במנות איכותיות ותפריט עשיר שמורכב באופן ייחודי לפי הקהל באירוע שלכם. בחירת קייטרינג לאירועים היא אולי הדבר החשוב ביותר על מנת לקיים אירוע מוצלח ! יש המון דברים שצריך לקחת בחשבון כדי ששום דבר לא יפגע בכוונה הטובה כשמתכננים אירוע בשרים על האש והדברים האלו הם כל הפרטים הטכניים שעושים אירוע למוצלח!  אין חכם כבעל ניסיון – ולנו יש ניסיון בשפע.

במהלך שנות הפעילות שלנו ערכנו אירועים רבים במקומות שונים. למדנו בדרך הטובה ביותר איך לחשוב על הכל ולתת לכם ליהנות מהאירוע מבלי לדאוג לכלום.

בניית תפריט קייטרינג לחתונה  /  בר מצווה / בת מצווה  /   ברית / בריתה  /  אירוע בטבע  / אירוע באולם אירועים במרכז, בצפון או בדרום /  אירועים עסקיים לחברות /  כנסים מקצועיים / ימי הולדת בבית פרטי ואפילו סתם מסיבה כי החלטנו להתפנק ולפנק את החברים הקרובים – עשינו את הכל.

לכל אירוע אופי ייחודי משל עצמו, ולכל מקום יש את הדברים החשובים שאליהם צריך לשים לב ביתר זהירות ולתכנן בקפידה את מהלך האירוע כדי שהאורחים יוכלו לקבל חוויה מלאה וייחודית.

במהלך שנות הניסיון שלנו יצרנו שיתופי פעולה רבים עם נותני השירות השונים בענף האירועים ויש ברשותנו ידע רב שיכול להקל עליכם את ההתמודדות הלוגיסטית. תנו לנו לעבוד כי זה מה שאנחנו יודעים לעשות ועושים כבר שנים רבות ואתם פשוט תיהנו יחד עם האורחים שלכם.

קייטרינג בשרי יכול להציע גם מנות לקהל צמחוני ובשימוש נכון של חומרי גלם מצוינים יכול אפילו להציע לזניה מוקרמת. כשיורדים לנבחי הסודות שבענף מגלים המון פרודוקטים ייחודיים מהמטבח האסייתי ומתרבויות שונות שבשימוש נכון שלהן יכולות להוות אלטרנטיבה מדהימה כמעט לכל דבר.

השפית שלנו, ליאורה לוין, בנתה מנות מגוונות שמתוכן אפשר להרכיב תפריט חד פעמי שמתאים לקהל שלכם. אבל השלב הראשון הוא להבין מי הקהל, מה אופי האירוע לפי החזון שיש לכם בראש ומה מסגרת התקציב שעומדת לרשותכם. נשב יחד וננתח את הנתונים ושלב אחר שלב נוביל אתכם אל יום האירוע.

שנצא לדרך ?

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.