אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

קיטרינג בשרי

 

 

קייטרינג בשרי כשר

קייטרינג תוצרת הארץ הוא קייטרינג בשרי כשר שהוקם על ידי איש המסעדנות ינאי לוי, המתמחה בתפעול יעיל ומקצועי של צוות נותני השירות והספקים, כמו גם צוות המטבח והלוגיסטיקה בהקמת מערך לאירוע. בתוצרת הארץ תוכלו למצוא תפריט עשיר ומגוון שיבנה במיוחד בשבילכם לאחר ניתוח והבנה של קהל היעד ואופי האירוע. כל אירוע הוא יחיד ומיוחד וכך גם המנות המוגשות, שצריכות לשקף את האופי הייחודי של האירוע ולהתאים לכל האורחים! אנו מקפידים על איכות בלתי מתפשרת בפרודוקטים בהם אנו משתמשים ליצירת המנות. צוות נותני השירות שלנו עובד בהרמוניה מושלמת עם צוותי המטבח, כך שבמהלך האירוע נשמר רצף ותפקוד מצויין שנותן מענה שירותי מכל הבחינות המרכיבות אירוע מוצלח.

שירותי קייטרינג בשרי כמו שלא הכרתם עד היום

שירותי קייטרינג בשרי לאירועיםאנו אמנם חברת קייטרינג בשרי אך הניסיון שצברנו במהלך השנים נותן לנו יתרון עצום בשירות אותו אנו מציעים לקהל לקוחותינו. לאחר אלפי אירועים שערכנו נוצרו לנו קשרים הדוקים עם ספקי המשנה הנדרשים לקיומו של אירוע מוצלח וכחלק מהרצון שלנו לתת לכם מענה מקיף וכולל שיוזיל לכם את העלויות ויתן לכם את השקט הנפשי בתכנון וארגון האירוע, בנינו מחירון קבוע שבעזרתו תוכלו לחסוך אלפי שקלים ובכך להרשות לעצכם יותר! נוכל לנהל עבורכם את הפקת האירוע כולו ולדאוג לניהול הספקים השונים ותזמון הקמת האירוע ופירוקו תוך כדי הקפדה מדוייקת ונכונה שתהפוך את האירוע לחוויה בלתי נשכחת. מהצלם ועד סידורי הפרחים והעיצוב.. אנחנו נדאג להכל כשכמובן במרכז האירוע יוכלו האורחים ליהנות מתפריט עשיר ומגוון אותו נבנה במיוחד עבורכם ולפי אופי האירוע.

היערכות נכונה ותכנון מדוייק הם המתכון לאירוע מוצלח

אירוע מוצלח הוא יצירת חוויה שבה כל הפרטים מתחברים לחלק אחד הפועל יחד בהרמוניה מושלמת. כמו בכל חוויה צריך שיהיו בה התחלה, אמצע וסוף, ובין כל אלו צריך ליצור עניין ולגרות את כל החושים כדי להכניס את באי האירוע לאווירה הנכונה ולסחוף אותם לערב קסום וחד פעמי, בטח כאשר מדובר בשירותי קייטרינג בשרי שמעניקים לאירוע חוויה באווירה מאוד מסויימת. בשלב הראשון נבין יחד איתכם את מטרת האירוע ואת התקציב העומד לרשותכם ולאחר מכן נפרק את כל הגורמים המרכיבים את האירוע לפרטים ופרטי פרטים על מנת שנוכל לתרגם את החזון שלכם לאירוע מוצלח שמשתלבים בו כל המרכיבים כגוף אחד. אנו מתמחים בתפעול ותכנון לוגיסטי יצירתי תוך כדי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ברמת האוכל והמגוון המוצע בתפריט.

 

שירותי קייטרינג בשרי כשר לחתונות

שירותי קייטרינג בשרי לאירועים קטנים

קייטרינג בשרי זה אנחנו

בקייטרינג בשרי תוצרת הארץ תקבלו את המענה המושלם שיסגור לכם את כל הפינות הן מבחינת ההפקה וניהול הספקים והן מבחינת האוכל המעולה של השפית שלנו ליאורה לוין. אנו מתמחים בביצוע תפעולי מדוייק ומתן פתרונות יצירתיים לכל המרכיבים שכלולים באירוע החל מהצלם ועד ל- DJ, במהלך השנים יצרנו קשרי עבודה עם ספקים רבים ולאחר שנים של עבודה משותפת אנו יודעים לייצר אירועים שבהם כל הפרטים הקטנים מתגבשים יחד לחוויה של אירוע בלתי נשכח.

תוצרת הארץ – הרבה יותר מקייטרינג…
אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד!

כשמחפשים קייטרינג בשרי לאירוע
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

המוטו שלנו הוא – הרבה יותר מקייטרינג
ואנחנו מתכוונים לכל מילה.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ

במידה והאירוע שלכם הוא עד 250 מוזמנים יש ברשותנו אולם אירועים קטן בתל אביב בו תקבלו מענה מלא לכל אירוע