אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

אולמות אירועים בתל אביב – מקום לאירוע

אולם לחתונה

אולמות אירועים בתל אביב – מקום לאירוע

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, אירועים קטנים, בלוג - דבר השף 03 פבר 2014

 בתל אביב ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של אולמות אירועים, כאשר אנו מחפשים מקום לאירוע במרכז יש כמה דברים שכדאי שנדע וניקח בחשבון. במאמר הבא תוכלו למצוא פרטים חשובים שצריך לדעת – אולם אירועים בתל אביב, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר ב – אירועים קטנים, הרי שרוב המקומות לאירועים הם אולמות אירועים שערוכים לאירועים גדולים ולכן בתכנון והפקה של אירוע קטן נוכל להגיע למצב שאנחנו משלמים מחיר יקר מאוד וכל זה מפאת חוסר הידע שלנו בתהליך הסינון והחיפוש אחרי מקומות לאירועים קטנים שיתאימו לצרכים שלנו.

מקום לאירוע קטן צריך להתאים לאירוע שאנו מתכננים להפיק והרי שלכל אירוע יש אופי ייחודי שמאפיין אותו ולכן גם המקומות שאנו בוחרים לקיים בהם את האירוע צריכים להיות מותאמים באופן ייחודי לאופי האירוע שלנו.

מקום לאירועים קטנים לרוב יציע להפיק עבורנו את האירוע כולו וזה דווקא דבר שיכול להוזיל עבורנו את העלויות באופן משמעותי, לעומת אולמות אירועים גדולים ששם כדאי שנחפש את הספקים בעצמנו כי דרך אולם האירועים נקבל ספקים בינוניים במחיר גבוה הרבה יותר מהערך האמיתי שלהם.

אולמות אירועים בתל אביב חייבים להיות נגישים בקרבתם לכבישים הראשיים כדי שתתאפשר גישה נוחה ויעילה לאורחים שלנו שלא מגיעים מאזור המרכז, או שלפחות מגיעים מחוץ לתל אביב, ולכן ישמחו שנמנע מהם את הכניסה אל לב ליבה של העיר, שלרוב תהיה פקוקה וצפופה ותכניס את באי האירוע למצב רוח עצבני וחסר סבלנות. אולמות אירועים שממוקמים על הצירים הראשיים הם הפיתרון המושלם לנגישות קלה ונוחה, נצטרך לשים דגש רב גם על עניין החנייה, ולוודא שאולם האירועים מצויד בחניון לנוחיות באי האירוע.

מקומות לאירועים קטנים לרוב לא ידעו לספק שירותי הסעדה ברמה גבוהה ולכן כדאי לוודא ולבדוק מי מספק את האוכל באירוע, במידה ומדובר בחברת קייטרינג שמתפעלת את המטבח כדאי לחקור אודותיה ברשת ולדלות מידע שיעזור לכם למנוע טעויות, במידה והאולם עצמו מספק את שירותי הקייטרינג, כדאי להגיע לטעימות באירוע אחר שמתקיים במקום וכך לקבל אינדיקציה נכונה ומדויקת לגבי התפעול וטיב האוכל. בערב טעימות שהאולם עורך ללקוחות פוטנציאליים אין אינדיקציה מדויקת לגבי איך שהדברים עלולים לקרות בפועל.

מקום לאירועים קטנים יכול להיות הפיתרון המושלם עבורכם במידה ותדעו לקבל החלטות נכונות ומדויקות. באולם האירועים תוצרת הארץ תוכלו למצוא מטבח שף מקצועי וייחודי, האולם מתאים לאירועים שבהם עד 250 מוזמנים, אנו פועלים בתחום האירועים כבר מעל 15 שנים כחברת קייטרינג, ובאולם האירועים תוכלו ליהנות מכל היתרונות שהופכים אירוע קטן למוצלח!

לקבלת הצעת מחיר התקשרו לטלפון – 03-5351400 או השאירו פרטים בדף – צור קשר.