אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

אולמות אירועים לברית

מקום לבריתה

אולמות אירועים לברית

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, ברית / בריתה 13 ינו 2014

בחירת אולמות אירועים לברית היא תמיד מטלה לא נעימה, הרי הזוג שמצפה להולדת הבן עסוק כל כך בהכנת הבית לאורח החדש שתכף מגיע, ההיריון לרוב מלווה בתחושת כבדות וכאבים, האישה מלאת ההורמונים נמצאת במצב לא טבעי ולכן כל הסביבה הולכת על קוצים. הדבר האחרון שמתאים בסיטואציה כזו הוא – חיפוש אולמות אירועים במרכז לברית והפקת האירוע בכלל..
על כל הקשיים הללו מתווספת העובדה שאין לדעת את תאריך הלידה המדויק ולכן גם אי אפשר לסגור שום דבר עד לרגע האחרון, עד לרגע שאתם ממש בתוך חדר הלידה! ואז, לאחר הלידה, כולם עסוקים בתינוק הקטן שהגיע לעולם, המשפחה מגיעה לבקר, ההתרגשות באוויר, ושוב, אין זמן או כוח להתעסק במטלה המעייפת של חיפוש אולמות אירועים לברית..

נביא לפניכם כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם במלאכה :

 

כל הכנה מוקדמת שתיעשה עוד בשלבי אמצע ההיריון, תקל על הפינות שנשאר לסגור לאחר הלידה עצמה, לכן כדאי להכין רשימת מוזמנים ולהיות ערוכים עם המידע הרלוונטי לקיום האירוע, להחליט אם אנחנו רוצים שזה יהיה אירוע ברית מילה קטן או גדול, אם הוא יהיה בערב או בצהריים, האם החיתוך יעשה על ידי מוהל באולם או שיעשה על ידי מוהל לפני האירוע, כל הפרטים הקטנים שעליהם אתם צריכים להחליט חייבים להיעשות הרבה לפני אירוע הברית עצמו.

 

לאחר שיש ברשותכם את המידע וקיבלתם את ההחלטות החשובות, עליכם לשמור כמה וכמה אופציות, מאחר ויכול מאוד להיות שבזמן הלידה המקום שבו תרצו לערוך את אירוע הברית יהיה תפוס בתאריך הרצוי ולכן אתם חייבים שיהיו לכם כמה אולמות אירועים לברית כגיבוי. הכינו לעצמכם תיקייה מסודרת שבה תרכזו את המקומות שנבחרו על ידיכם בזמן החיפוש אחר אולמות אירועים לברית, וודאו שבהצעת המחיר מצוינים כל הפרטים הרלוונטים כך שלא יהיו הפתעות, וכדאי שתמספרו את הצעות המחיר לפי סדר העדיפות שלכם. חשוב שתזכרו שלאחר הלידה אתם תהיו מבולבלים מכל ההמולה סביבכם ולא בטוח שתזכרו איזה אולם זה מה שראיתם, הכל יתערבב ויתבלבל.. לכן שימו על הצעות המחיר בתיקייה מספור של התעדוף שלכם לאולמות האירועים שתרצו לקיים בהם את אירוע הברית או הבריתה.

 

רובנו לא ממש אוהבים את המושג "הכל כלול" אבל באירוע ברית זה בדיוק הזמן לעשות זאת. אתם רוצים לדעת את הסכום שאליו אתם מתחייבים בדיוק, את כמות מינימום המוזמנים שאליה אתם מחויבים, ואת הסכם שכולל בתוכו את התשלום עבור האירוע כולו! התקליטן, צוות המלצרים, בר המשקאות, האוכל, העיצוב, הכל!! מאחר ואירוע ברית הוא אירוע שנעשה תחת לחץ ובלבול, אולמות האירועים לברית, יעדיפו להשאיר כמה חורים פתוחים וברגע האמת להכניס מהם תוספת תשלום וכך למקסם את הרווחים שלהם מהאירוע. וודאו שהכל כתוב (כולל החנייה, התאורה, ההגברה וכו'..) או בקיצור – שהכל כלול!

 

בזמן ההיריון החושים של האישה מחודדים, לכו עם תחושת הבטן שלכם ותבחרו את האולם שירגיש לכם אמין, זה שתרגישו שאפשר לסמוך עליו הוא זה שייתן לכם שקט נפשי והרי שזה מה שצריך יותר מהכל בתוך הבילבול הזה.. ואם האישה רגועה ובטוחה הרי שכולם יהיו רגועים ובטוחים.. היא זו שאצלה ההורמונים משתוללים, כדאי להקשיב לה ולהבין שהיא צודקת גם כשהיא טועה.

 

בזמן החיפוש אחר אולמות אירועים לברית, פרסמו במדיות החברתיות בקשות להמלצות על האולמות שבחרתם כאופציה מועדפת, לכו תדעו איזה מידע חשוב פתאום תקבלו מכאלו שלמודי ניסיון ומכירים את התהליך מקרוב…

 

שיהיה במזל טוב, והכי חשוב – שיהיה רגוע וכייף.