אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

אולמות אירועים לבר מצווה

אולם אירועים בתל אביב

אולמות אירועים לבר מצווה

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, בר מצווה 22 דצמ 2013

הילד גדל והוא תכף הופך לגבר קטן, עד לא מזמן הוא שיחק בגן הילדים ובימים אלו הוא הופך לגבר שיהיה בחייו הבוגרים. גיל בר המצווה הוא גיל חשוב, זו תקופת מעבר בה הילד מבין מה נדרש ממנו לפעול בעולם, כדי שיוכל להתפתח ולצמוח למקום הכי טוב שלו. האירוע המשמח מתחיל בעלייה לתורה וקבלת עול המצוות עם הנחת התפילין הראשונה והמעמד המכובד בו הנער מתחיל לקחת אחריות על חייו ומתחיל לתת דין וחשבון מול הקב"ה. כל זה בפן הרוחני שאמנם תופס מקום חשוב מאוד, אך לא פחות מיתר הדברים שצריך לארגן לבר מצווה – אירוע בר המצווה מלווה גם במסיבת בר מצווה וחגיגה גשמית ונוכחת בשגרת היום יום.

האירוע המרגש מתחיל בחיפוש אחר אולמות אירועים לבר מצווה, שם נקיים את המסיבה ונזמין את כל המשפחה והחברים לחגוג איתנו את המאורע הגדול. רשימת המוזמנים מתחילה להתגבש וכל האנשים שמלווים את הנער במהלך חייו עוד מעט יקבלו את ההזמנה לבוא ולחגוג איתו את היום החשוב בחייו, היום בו הוא מגיע לגיל מצוות והופך לגבר!

אז לאחר שעברנו על רשימת האולמות אירועים לבר מצווה וגיבשנו רשימת מוזמנים, נשאר לנו רק לתכנן את האירוע בקפידה ולהבין איך מהלך הערב יראה. בחירת המקום לבר מצווה היא בחירה חשובה שלפיה כל יתר הפרטים יוכלו להתממש. הערב יתחיל בקבלת פנים חגיגית במהלכה האורחים יתוועדו אחד לשני ויעלו זיכרונות מתוקים מהעבר, גם החברים הצעירים, בני גילו של הילד, יוכלו ליהנות משלב קבלת הפנים אך בשבילם נדרשת תכנית קצת שונה מקבלת הפנים המסורתית שנכין למבוגרים. לאחר שסיימנו את ההתכנסות כל האורחים יעברו לחלל המרכזי של האירוע ונתחיל את החלק הרשמי של הערב! לאחר שכולם התיישבו במקומם, הנער יכנס לאולם בדרך מקורית שתאפיין את אופיו, זה יכול להיות בליווי שופרות ומתופפים, או אולי כשהוא על עמדת ה- DJ בקטע שהכין מראש יחד עם תקליטן הבית של האולם אירועים, בשלב התכנון בעל האולם לבר מצווה יכיר את הילד ויבנה יחד איתו את התוכן המתאים ביותר, ולאחר הכניסה המרשימה נתחיל בטקס בר מצווה מסורתי בו הילד יקריא את הדרשה, באופן שתואם את שנת 2013 כמובן והיום הדרשות של בר המצווה הפכו מתוחכמות וייחודיות מאוד, חלק עושים זאת באמצעות סרט שהכינו מראש בו הפיקו את הדרשה ותרגמו אותה לקטע מקורי וייחודי, גם לחלק הזה יש מגוון אפשרויות מיוחדות שהטובה ביותר מבניהן תיבחר על ידי הילד וההורים, יחד עם בעל האולם שמכיר את כל הדברים הפופולאריים וידע לייעץ ולכוון אתכם לבניה והפקת אירוע בר מצווה באופן הטוב ביותר.

לאחר שהסתיים החלק הרשמי תתחיל המסיבה שבמהלכה נעצור לארוחת הערב ומיד לאחר מכן נמשיך במסיבת ריקודים סוחפת עד השעות הקטנות של הלילה, גם בשלב הזה נצטרך לתכנן פעילות נוספת לילדים שמוזמנים לאירוע בר המצווה, וגם פה ישנם אפשרויות רבות ומגוונות יגרמו להם לדבר על האירוע ימים רבים לאחר שהסתיים, ממסיבת אוזניות, כפי שנהוג לעשות במסיבות הרחוב בברזיל, ועד למסיבה פרטית בגלריה נפרדת שם יעמדו לרשותם מסכי מולטימדיה ושאר גאדג'טים שמאפיינים את הדור הזה..

באולם האירועים תוצרת הארץ תוכלו למצוא את הייעוץ וההכוונה לתכנון אירוע בר מצווה מושלם, יש המון אולמות אירועים לבר מצווה, אך רק מעט שיודעים לתכנן ולהפיק אירוע מוצלח שמאפיין את נער הבר מצווה באופן מושלם. באולם תוכלו למצוא שלושה מתחמים, קבלת פנים, אזור הושבה מרכזי וגלריה עליונה שמשקיפה על אזור ההושבה, מערכת תאורה והגברה חדישה שכוללת את מיטב החידושים הטכנולוגיים, שני קירות הקרה ושני מקרנים, עמדת DJ, במה, רחבת ריקודים גדולה ועוד.. בצמוד לאולם ישנו חניון לנוחיות האורחים, דרכי ההגעה נגישות (דקת נסיעה מהעלייה ממחלף השלום),  מטבח שף בניצוחה של השפית ליאורה לוין, צוות מלצרים מקצועי, נשמח להפיק לכם אירוע בר מצווה ייחודי ומושקע. אתם יכולים להפסיק לחפש אולמות אירועים לבר מצווה – תוצרת הארץ זה המקום הטוב ביותר לאירועים שבהם עד 250 מוזמנים.