אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

מקומות לאירועים פרטיים

מקומות לאירועים קטנים

מקומות לאירועים פרטיים

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, אירועים קטנים, בלוג - דבר השף, בר מצווה, ברית / בריתה, בת מצווה 03 פבר 2014

מקומות לאירועים פרטיים במרכז תל אביב

החיפוש אחרי מקומות לאירועים פרטיים חייב להיות תואם לסוג האירוע שאנו עתידים לקיים, הרי שלכל אירוע אופי ייחודי משל עצמו ולכן בחירת מקום לאירוע צריכה להיות בהתאם למה שנדרש לאירוע עצמו!

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר שיש לאולם האירועים תוצרת הארץ הוא שהמתחם כולו ניתן לעיצוב באופן מודולארי כך שכל אירוע יכול להיראות שונה ואחר. בר המשקאות, השולחנות, הכיסאות, עמדת ה – D.J , וכל יתר הפרטים שהופכים את המתחם להיות בעל האופי שמאפיין אותו, ניתנים להזזה ולמיקום מחדש באולם תוצרת הארץ. במתחם עצמו קיימים שלושה מתחמים נפרדים, כך שעל ידי תכנון נכון ניתן להפיק אירוע משולב לבר מצווה או בת מצווה ולהקצות מתחם נפרד לילדים ולמבוגרים, ניתן לשמש את כל המתחמים לאותו האירוע על ידי תכנון של אזור קבלת פנים, אזור מרכזי לאירוע ולריקודים וכו'.. בתוצרת הארץ אתם קובעים איך האירוע שלכם יראה!

באירועי בר מצווה או בת מצווה אחת ההתלבטויות העיקריות היא האם לעשות את האירוע במועדון לבת מצווה או באולם אירועים, איך אפשר לשלב אירוע משולב לילדים ולמבוגרים.. הכנו עבורכם מידע שיעזור לכם לגבש את דעתכם בנושא – אולם או מועדון ?

ואם כבר אתם מחליטים לקיים את האירוע בסגנון מועדון לבת מצווה במרכז, כדאי שתדעו את כל הפרטים שאליהם עליכם להיערך.

את הפקת האירוע צריך לעשות בקפידה כדי שהאירוע ישקף את בעל השמחה, כל בת מצווה חייבת להיות בת מצווה מיוחדת, כל בר מצווה חייבת לשקף את אופי הנער החוגג.. באולם האירועים תוצרת הארץ נעניק לכם את כל הכלים והעזרה הנדרשת לכם להפיק אירוע מושלם!

באולם תוצרת הארץ תוכלו למצוא מתחם מתאים ומיוחד מאוד שישמש אתכם כ – אולם לברית

כמובן שהאולם יכול לשמש גם כאחד מהמקומות המיוחדים ביותר לאירועי בני מצווה – מקומות לבר מצווה

כפי שנאמר המקום יכול לשמש גם כמועדון לבת מצווה ובעיצוב שיתאים לכם באופן מושלם האולם יהיה מקום מושלם כ – מועדונים לבת מצווה  בתל אביב ואזור המרכז.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת, לפגישת ייעוץ ולקבלת הצעת מחיר התקשרו לטלפון – 03-5351400 או השאירו פרטים בדף – צור קשר.