אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג
קייטרינג לחתונה קטנה

כי את, זה כל מה שיש לי.. אולם חתונה קטנה בתל אביב

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אירועים קטנים, בלוג - דבר השף, חתונה קטנה 22 ספט 2013

הי זו ליאורה,

רציתי לשתף אתכם בכמה מחשבות בנוגע לחתונות… אני חייבת להודות שאני אמנם רווקה אך זה מסוג הערבים שתמיד מרגשים אותי ומרטיטים אצלי משהו עמוק בפנים.

הזוגות שמגיעים אלינו בדרך כלל נראים אבודים, אין להם כוח למסע הבלתי נגמר בין אולמות האירועים, הם גם לא ממש יודעים מה כדאי ומה טוב, מה צריך ואיך לעזאזל עושים את זה?!
אם החלק הזה אני פחות מזדהה.. זה לא ממש נראה נעים. מצד שני, אני כל כך מורגלת באירועים האלו שאני יודעת שבאמת שאין ממה להילחץ!

בדרך כלל אני מתחילה עם חיבוק לכלה הלחוצה. זה תמיד מעלה לה חיוך על הפנים, אנחנו הנשים מבינות אחת את השניה.
מאחר ואולם האירועים שלנו מכיל רק עד 250 אנשים הוא הרי מיועד למה שנקרא "חתונה קטנה". תמיד הזוגות שמגיעים אלינו לפגישת ייעוץ מספרים לנו על התלאות שעברו בדרך..

לרוב זה תמיד אותו הסיפור, הם מספרים שבגלל שכמות האנשים שלהם קטנה כל אולמות האירועים רוצים מהם מחיר מופקע מאוד וזה פשוט לא הגיוני שהם ישלמו סכום כל כך מופרז רק בגלל שאין להם 400 איש באירוע.

זה הגיוני. משני הכיוונים… מהצד של החתן והכלה ברור שאף אחד לא רוצה להוציא כסף סתם. ומהצד של אולמות האירועים ברור שעדיף להם שיכנס אירוע של 400 איש ואז הם יכניסו יותר כסף.

ובכן, בשלב הזה כשאני מחבקת את הכלה דבר ראשון אני לוחשת לה באוזן "אצלנו כמות אנשים קטנה זה יתרון גדול"
אנחנו הרי מיועדים בדיוק לאירועים מהסוג הזה! עשינו חתונות של 100 איש ועשינו גם חתונות של 220 איש, זה תמיד הרגיש כאילו אנחנו באירוע מלא באנשים וכולם נהנו מאוד.

אז ינאי נכנס לתמונה, הוא הצד היצירתי מבין שנינו בכל מה שקשור לבניית קונספט ייחודי לאירוע, אני את היצירתיות מגלה לזוגות בשלב יותר מתקדם כשאנחנו בונים יחד את התפריט של האירוע.

בקיצור, מה שאני מנסה להגיד זה – אם אתם מחפשים מקום לחתונה קטנה, הגעתם למקום הנכון.

כנסו לעמוד שלנו אולם אירועים לחתונה קטנה בתל אביב ותראו מה יש לנו להציע לכם.. האולם מדהים ביופיו ואני מתחייבת לכם שהמחיר יהיה מצויין ואתם תהיו מאוד מרוצים 🙂

אז הנה אני שולחת לכם חיבוק וירטואלי עד שתבואו ותקבלו אחד אמיתי..   והכי חשוב – המון המון מזל טוב!

ליאורה.