אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

מקום לחתונה קטנה בתל אביב

 

 

אולם לחתונה קטנה בתל אביב

תוצרת הארץ – אולם לחתונה קטנה בתל אביב שמציע פיתרון מושלם עבור חתונה קטנה במרכז. אולם אירועים קטן שמציע חלל אורבני מעוצב, המשלב חוויה קולינרית של מטבח שף, יחד עם הקסם של תל אביב וחוויית העיר הגדולה. חתונה קטנה חייבת להיות מיוחדת וצריך שיהיה בה טוויסט שיצבע את האירוע כולו בקונספט שמאפיין את החתן והכלה. גם אם יש לכם עד 100 איש, גם אם יש לכם עד 150 או עד-200 מוזמנים לאירוע – זה צריך וזה יכול להרגיש גדול וקסום! רק צריך לעשות את הבחירות הנכונות ולתכנן בקפידה את מהלך הערב! תופתעו לגלות שלא מדובר במחיר מופקע. אצלנו כמות האנשים הקטנה היא דווקא יתרון גדול!

סיור וירטואלי באולם תוצרת הארץ

אולם לחתונה קטנה

אתם וודאי מכירים אותנו מהפן הקולינרי. ב -15 שנים האחרונות אנו משמשים כחברת קייטרינג הבית של כמה מאולמות האירועים הטובים ביותר באזור המרכז. לפני כשנתיים החלטנו שהגיע הזמן לפתוח אולם אירועים קטן שיוכל לשמש עבור חתונות קטנות בתל אביב ובאזור המרכז, והפעם – הוא כולו שלנו! אם אתם מחפשים אולם לחתונה קטנה בתל אביב, שלחו אלינו את הפרטים שלכם או התקשרו! יחד נבין איך להפוך אירוע קטן לחוויה גדולה מהחיים, ואת כל זה נעשה במחיר מפתיע שיאפשר לכם לכסות את האירוע ואפילו להרוויח..

 

כבר 15 שנים שחברת האירועים תוצרת הארץ מפיקה אירועים קטנים וגדולים בכל רחבי הארץ. בין אם כחברת קייטרינג הבית של אולמות אירועים מוכרים במרכז, ובין אם באירועים פרטיים שנערכים בבית או בטבע. היתרון שיש לנו, לעומת מקומות לחתונה קטנה במרכז ואולמות אירועים אחרים, זו היכולת לספק חוויה קולינארית מושלמת שאנו מציעים באולם לחתונה קטנה שלנו ובנוסף גם מענה מקצועי מבחינה לוגיסטית, הן בתכנון האירוע על כל שלביו, והן בהפקה בפועל כאשר האורחים כבר נמצאים באולם בזמן אמת. אף אירוע שמטרתו לחגוג את מוסד הנישואין לא יהיה מושלם ללא צלמים לחתונה שיוכלו להמשיך את אופי האירוע ולגרום לכם להיזכר בו עם חיוך עשרות שנים מאוחר יותר.

מקומות קטנים לחתונה

יש המון מקומות קטנים לחתונה ויש גם המון רעיונות מקוריים ומיוחדים לחתונה. אפשר לעשות חתונה זולה במסעדה ואפשר להשקיע. כדי לתכנן נכון אירוע באולם לחתונה קטנה בתל אביב חייבים קודם להבין את מסגרת התקציב, המטרות שברצונכם להשיג בהפקת האירוע, וכמובן את כמות המוזמנים המשוערת – רק אז אפשר להתחיל לתכנן ולבנות את כל הפרטים שירכיבו את האירוע. בתוצרת הארץ אנו מתמחים במתן פתרונות יצירתיים ובהפקת קונספטים ייחודיים לאירועים קטנים. הסוד הוא תכנון נכון והבנת הקונספט אותו נרצה לשדר באירוע, בין אם זה אירוע קוקטייל ובין אם מסיבת חתונה, בין אם זו חתונה רפורמית ובין אם טקס מסורתי ומרגש, צריך להבין את סיפור המסגרת ואז לפרק את התמונה הכללית לפרטים ופרטי פרטים..

 

אולם לחתונה קטנה - תוצרת הארץ

מקום לחתונה קטנה בתל אביב - אולם אירועים לחתונה קטנה

אולם לחתונה קטנה במרכז תל אביב

תוצרת הארץ – מקום לחתונה קטנה בתל אביב. אולם אירועים לחתונה קטנה הממוקם בצמוד לנתיבי איילון (ליד קניון עזריאלי) כך שהוא מתאים גם לאורחים מגיעים מחוץ לתל אביב, ללא צורך בנסיעה בתוך העיר ועמידה בפקקים! אם אתם מחפשים שמלת כלה להשכרה נוכל להמליץ לכם, אצלנו תמצאו מקום לחתונה קטנה בתל אביב שמספק מענה מושלם לכל הפרטים של האירוע..

 

אנחנו מפיקים אירועים קטנים שהם גדולים….
זה מה שאנחנו אוהבים ויודעים לעשות!

כשמחפשים מקום לחתונה קטנה בתל אביב
אולמות לחתונה קטנה – תוצרת הארץ.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ