אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

בת מצווה מיוחדת

מועדון לבת מצווה

בת מצווה מיוחדת

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, בת מצווה 13 ינו 2014

בת מצווה מיוחדת תקבע לפי רמת המקוריות שתפגינו בתכנון הפקת האירוע. יש המון גימיקים והמון אטרקציות אך את רובם כבר ראינו באינספור אירועי בת מצווה שונים, כדי להפיק אירוע בת מצווה מיוחדת, צריך לחשוב מחוץ לקופסא!

בת מצווה מיוחדת – איך עושים את זה ?!

הדבר הראשון והחשוב ביותר שאתם צריכים הוא – קונספט !

ברגע שתקבעו קונספט והוא יהיה הרעיון שילווה את אופי האירוע כולו, מתחילתו ועד סופו, תוכלו להתאים כל רעיון וגימיק שכבר ראינו, לתוך סיפור המסגרת המיוחד שאתם בונים לכבוד אירוע בת המצווה. הקונספט חייב להיות משהו שמאפיין את הנערה שחוגגת את אירוע בת המצווה, הוא צריך להיות משהו אישי שלה, שכולם יודעים שזה "בול היא".

לדוגמא – נערה שכל חייה סובבים מוזיקה תלך על קונספט שקשור בזה! אבל מוזיקה זה נושא רחב שיש בו אינספור פריטים ולכן צריך למקד את הקונספט למשהו קצת יותר ממוקד, לדוגמא גיטרה. אם הקונספט של האירוע כולו הוא גיטרה, כל שנשאר לכם כדי להפיק בת מצווה מיוחדת זה לבנות את האירוע סביב הגיטרה.

כל אירוע מורכב משלושה שלבים מרכזיים – קבלת פנים, ארוחת ערב, ומסיבת ריקודים. אלו הם ההתחלה, האמצע והסוף של האירוע, לכן נרצה שבכל אחד מהשלבים הללו יבוא לידי ביטוי הקונספט שהחלטנו לאירוע. בקבלת הפנים תוכלו להעמיד נגד גיטרה וירטואוז שינגן בזמן ההתכנסות, אם תחפשו טוב ותפנו לבתי ספר למוזיקה וכדומה, תוכלו למצוא נגני גיטרה מצוינים במחירים ממש זולים! בזמן ארוחת הערב אפשר לדאוג שעל השולחן יהיה אלמנט עיצובי שמציג את הקונספט, בין אם זה אגרטל הפרחים שעליו ציור של גיטרה ובין אם זה מפיות שעליהן יש הדפס של גיטרה. בזמן מסיבת הריקודים תוכלו לקחת נגן גיטרה נוסף (אפשרי בהחלט שזה יהיה אותו הנגן גיטרה משלב קבלת הפנים) ולאורח מסיבת הריקודים הוא יעמוד על הבמה, כשעשן עוטף אותו ממכונת העשן והוא מלווה את המוזיקה שה D/J מנגן עם סולו בגיטרה חשמלית, לא כמו בשלב קבלת הפנים שהוא ניגן על גיטרה אקוסטית או בכלל על מנדולינה. חשוב לשמור על הגיוון כדי שלא יורגש שהקונספט חוזר על עצמו באותו האופן שוב ושוב, כל הרעיון של קונספט לבת מצווה מיוחדת זה השימוש ברעיון בצורות שונות ומגוונות.

אפשרויות נוספות לקונספטים לאירועי בת מצווה מיוחדים, הם הצבעים! לכל ילדה יש את הצבע שהיא הכי אוהבת בעולם, לכן אפשר לעשות אירוע אדום, אירוע ירוק, אירוע צהוב, וכן הלאה.. קצת נגיעות בעיצוב, בתלבושת של כלת בת המצווה, אולי לקנות סינרים בצבע שבחרתם ולדאוג שכל המלצרים ילבשו את הסינר בצבע הזה, עוגת בת מצווה שכולה בצבע הנבחר, והרי לכם קונספט ייחודי שביום למחרת וודאי שכולם ידברו על אירוע בת המצווה וכמה שהיא הייתה מיוחדת.

כל מה שצריך כדי להפיק בת מצווה מיוחדת זה – קונספט טוב.