אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

קייטרינג לחתונה

 

 

קייטרינג לחתונה

שירותי קייטרינג לחתונה, תוצרת הארץ, הוקם על ידי השפית ליאורה לוין ואיש המסעדנות ינאי לוי, הקייטרינג שלנו מתמחה במתן פתרון כולל בכל הנוגע להפקת אירועי חתונה הדורשים שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר וכמו כן ייעוץ בכל פרטי ההפקה מסביב.
לאחר ניסיון של שנים רבות יש ביכולתנו הלוגיסטית לתת מענה כולל ופתרונות הפקתיים שיקלו עליכם את תכנון האירוע והוצאתו לפועל לפי החזון שלכם.

 

קייטרינג לחתונה במרכזבחתונה הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל הגדול

תוצרת הארץ מציעה הרבה יותר משירותי קייטרינג לחתונה, אנו מספקים מכלול שירותי מלא שיענה על כל הצרכים שלכם ביום המאושר בחייכם – עיצוב השולחנות, כלי ההגשה, הפרחים, המוזיקה, תזמון השלבים באירוע, כל אלו הם פרטים קטנים שמתגבשים יחד לתמונה כללית שמטרתה ליצור חוויה בלתי נשכחת! הצוותים שלנו פועלים בהרמוניה מושלמת כך שבמהלך האירוע תפעול ה-BACK במטבח ותפעול ה-FRONT באזורי ההושבה וקבלת הפנים הופכים להיות ממש חלק אחד שמתקשר ודואג שלא ייחסר ולו הקטן ביותר בפרטים כך שהאורחים הבאים לאירוע החתונה יוכלו לקבל שירות לא פחות ממצויין והיום המיוחד שלכם יוכל להפוך מחזון נפלא לאירוע מוצלח.

 

שירותי קייטרינג לחתונה | קייטרינג מומלץ לחתונה במרכזכל חתונה היא סיפור יחיד ומיוחד

בשלב הראשון נלמד להכיר אחד את השני ונבין איך התמונה שמשקפת את היום המיוחד שלכם הופכת לפרטים ופרטי פרטים שיחד יווצר מהם אירוע חתונה מושלם! האירוע הוא אמנם החזון שלכם אך הוא אמור לגעת בכל אחד מהאורחים הבאים לכבד אתכם. את החברים הצעירים ואת הדודים והמשפחה, החוויה צריכה להיות בעלת קו אמצע שיגע בכולם ועדיין כל אחד יוכל להרגיש שקלעתם בול לטעמו האישי והפרטי.

קייטרינג לחתונה לא מסתכם בסגירת התפריט ופגישה ביום האירוע, נדרשת עבודה יותר מורכבת הכוללת עבודת הפקה של ממש!

 

 

לאחר ניסיון באלפי אירועי חתונה מוצלחים

יש לנו את האפשרות לתת לכם הרבה יותר משירותי קייטרינג לחתונה ונוכל לסייע לכם בבחירת ספקים איכותיים וזולים שכל אחד מהם יוכל להשלים את חלקו לתמונה הכללית. מעיצוב החופה ובחירת זרי הפרחים ועד לבחירת DJ וצלם.. נוכל לעזור לכם להפיק חלום למציאות.
על האוכל אמונה השפית שלנו ליאורה לוין וכחלק מתכנון האירוע כמובן שתשבו גם איתה ויחד תבנו תפריט ייחודי שיתן מענה לטעמכם האישי וכמו כן לטעמם של כל האורחים המגיעים לאירוע. ליאורה שמה דגש רב על עבודה עם ספקים איכותיים ללא פשרות כי מגיע לכם את הטוב ביותר והרי שמנה איכותית צריכה לכלול בתוכה את כל הפרודוקטים הטובים ביותר שניתן להשיג לפי העונה והמגוון שיכלל בתפריט החתונה.

 

קייטרינג לחתונה קטנה

קייטרינג לחתונות

שירותי קייטרינג לחתונות

תוצרת הארץ – קייטרינג לחתונה במחיר נוח בעבור תמורה משתלמת ביותר! מטבח שף מקצועי ומיומן בעל יכולות הפקה לוגיסטיות וניסיון של מעל 15 שנים במתן פתרונות להפקת אירועים ושירותי קייטרינג לחתונות ואירועים מכל הסוגים, ושירות מלא עם כל ההמלצות והספקים שדרושים להפקת אירוע חתונה מוצלח. נוכל אפילו להמליץ לכם על מעצבת שמלות כלה צנועות ועל כל יתר הספקים שנדרשים לכם להפקת אירוע חתונה מושלם, כי תוצרת הארץ זה הרבה יותר מקייטרינג.

תוצרת הארץ – הרבה יותר מקייטרינג…
אלפי לקוחות מרוצים מוכיחים שזה עובד!

כשמחפשים קייטרינג לחתונה
בוחרים תמיד תוצרת הארץ.

המוטו שלנו הוא – הרבה יותר מקייטרינג
ואנחנו מתכוונים לכל מילה.

מקומות לאירועים קטנים - תוצרת הארץ

במידה והאירוע שלכם הוא עד 200 מוזמנים יש ברשותנו אולם לחתונה קטנה בתל אביב בו תקבלו מענה כולל לכל הפרטים במחיר מדהים.