אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

חתונה רפורמית או טקס מסורתי ?

קייטרינג לחתונה קטנה

חתונה רפורמית או טקס מסורתי ?

פורסם בקטגוריה: אולם אירועים, אולמות אירועים, בלוג - דבר השף, חתונה קטנה 17 דצמ 2013

טיפים והמלצות להפקת אירוע חתונה רפורמית בתל אביב

טקס החתונה הוא סימן לאיחוד שני בני הזוג, זה היום בו שני הצדדים מתחייבים לשמור אמונים אחד לשני ויחד להקים בית ומשפחה משותפת, זו הצהרה על מפעל חיים שהשניים מתחילים לבנות יחד מתוך מחויבות משותפת להיות שם אחד בשביל השני בכל מצב..

גם בחתונה רפורמית וגם בטקס המסורתי נשמרים כל הסממנים הטקסיים, בשניהם נערכת חופה, הצדדים נשבעים לשמור אמונים ואפילו שבירת הכוס נשמרת בשני הטקסים כחלק מהעניין..

לאחרונה אנו שמים לב שטקס חתונה רפורמי הופך להיות פופולארי בקרב זוגות צעירים, בעיקר בערים הגדולות דוגמת תל אביב, בין אם מדובר בזוגות חד מיניים ובין אם בגבר ואישה, יש כאלו שמעדיפים לעשות את החתונה באופן רפורמי שאינו נקשר לטקס הדתי המסורתי.

הסיבות לחתונה רפורמית לרוב נובעות מרצון של שני הצדדים לקיים חתונה שיוויונית בה שני הצדדים מתחייבים לאותו הדבר, האישה יכולה גם היא לקדש את הגבר בטבעת הנישואין או אפילו לשבור את הכוס, אך בעיקר המחויבות הכתובה בנוסח ההסכם בניהם, הכתובה, מבטאת התחייבות הדדית בה שני הצדדים שווים, בשונה מהטקס הדתי שבו הגבר מתחייב לאישה והוא גם זה שמקדש אותה.

בחתונות רפורמיות ישנה אפשרות לבני הזוג לחרוג מהרגיל ולהוסיף את המעוף והיצירתיות שלהם לברכת הקידושין, הם יכולים לבחור באיזה נוסח שירצו ולברך אחד את השני בקידוש ייחודי שמאפיין את המחויבות שאליה הם נכנסים, בשונה מחתונה רגילה שבה הנוסח לקידושין הוא נוסח קבוע על פי דת משה וישראל.

את טקס החתונה הרפורמי צריכים הזוג לגבות בנישואין אזרחיים כדי שיהיו רשומים ויוכרו כזוג נשוי על ידי הממסד, לצורך הנישואים האזרחיים הזוג נדרש להתחתן במקום שמכיר בזכות להינשא באופן אזרחי ומאחר ובישראל אין הכרה בטקס נישואין שכזה הם נדרשים לעשות זאת במדינות זרות שבהן מתאפשרת חתונה אזרחית ורק לאחר מכן יוכלו להירשם בישראל כזוג נשוי במרשם האוכלוסין.

רוב הזוגות שמבקשים להתחתן בחתונה רפורמית מקיימים טקס חתונה קטן ואינטימי, לכן הם נדרשים למצוא מקום לחתונה קטנה שיאפשר את קיום הטקס והמסיבה באופי של החתונה שהם רוצים לקיים. אולם האירועים תוצרת הארץ מציע מתחם אירועים ייחודי ומעוצב שמתאים בדיוק לצרכים האלו, תוכלו למצוא באולם תוצרת הארץ מקום לחתונה רפורמית שכולל מטבח שף יוקרתי ומתחם שמכיל עד 220 מוזמנים.

לקבלת הצעת מחיר לחתונה רפורמית התקשרו לטלפון – 03-5351400 ואחד מנציגי השירות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.

שיהיה במזל טוב.