אולם תוצרת הארץ - הרבה יותר מקייטרינג

האם צריך קייטרינג כשר לאירועים? למה זה חשוב?

פורסם בקטגוריה: בלוג - דבר השף, קייטרינג כשר, שירותי קייטרינג 24 יול 2013

קייטרינג כשר לאירועים – טיפים והמלצות

מתכוננים לאירוע ? חושבים אם צריך קייטרינג כשר או לא..?

יש לנו תשובה בשבילכם – צריך !

כשניגשים לתכנן אירוע צריך לחשוב על האורחים. צריך לקלוע לטעם של כולם וליצור מצב שישנו מבחר מגוון של מנות כדי שכל אחד מהאורחים יוכל למצוא את עצמו.

בחברה מגוונת וצבעונית כמו שלנו יש אנשים מכל גווני הקשת ומהניסיון שלנו במהלך שנים רבות של מתן שירותי קייטרינג לאירועים כמעט ולא יצא לנו שלאירוע לא הגיע לפחות אדם אחד ששומר תורה ומצוות. ולכן, כדי שכולם יוכלו ליהנות – כשרות היא עניין הכרחי בכל אירוע.

הכשרות של קייטרינג תוצרת הארץ היא בהשגחת הרבנות תל אביב ובמידה ויהיו לכם באירוע גם מספר מסוים של אורחים שצריכים מנות בהכשר מהודר ניתן לספק את המנות בנפרד אך צריך להתריע מראש כדי שנדע להיערך לכך.

אנחנו קייטרינג בשרי כשר שיודע לתת מענה מבחינה לוגיסטית גם לאירועים קטנים וגם לאירועים גדולים. לאחר 15 שנות ניסיון שבהן קיימנו אינספור אירועים מוצלחים, מאירועים פרטיים בבית פרטי ועד לחתונות יוקרתיות בגן אירועים – אנחנו פה בשבילכם ויחד נוכל לבנות שלב אחרי שלב את האירוע שלכם בצורה המוצלחת ביותר!  והכי חשוב – לפי החזון שיש לכם בראש.

אתם תביאו את הרעיון והכיוון ואנחנו נביא את כל הפרטים שמסביב, כדי לוודא שלא שכחתם כלום ושהכל יתבצע בדיוק ובמקצוענות חסרת פשרות.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר הנכם מוזמנים ליצור קשר